فرنگی کاران ایران حریفان خود را شناختند

جامعه ورزشی آفتاب نو:

مراسم قرعه کشی مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان برگزار شد.

به گزارش آفتاب نو،مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان از ظهر فردا (شنبه) در صوفیه بلغارستان برگزار می‌شود.

مراسم قرعه کشی این مسابقات بعد از ظهر امروز (جمعه) برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

در وزن ۴۵ کیلوگرم مهدی احدی زناب پس از استراحت در دور اول در دور دوم با رناتو عثمان اوویچ از کرواسی کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور سوم به مصاف برنده مبازه میان کشتی گیران رومانی و آمریکا می رود. در این وزن ۱۷ نفر حضور دارند.

در وزن ۵۱ کیلوگرم سعید اسماعیلی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف کومی ساوادا از ژاپن می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور سوم با برنده کشتی میان نمایندگان فرانسه و هند پیکار می‌کند. در این وزن ۲۰ نفر شرکت کرده‌اند.

در وزن ۶۰ کیلوگرم سید دانیال سهرابی در دور نخست با رأفت رشید از بلغارستان سرشاخ می شود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان نمایندگان قزاقستان و جمهوری آذربایجان می‌رود. در این وزن ۲۴ کشتی گیر حضور دارند.

در وزن ۷۱ کیلوگرم رضا ساکی در دور اول با داتا چخایدزه از گرجستان کشتی می گیرد وی در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده کشتی میان رومانی و اسپانیا مبارزه می‌کند. در این وزن ۲۸ نفر شرکت کرده‌اند.

در وزن ۹۲ کیلوگرم سعید کریمی زاده در دور نخست به مصاف خالد حسن از مصر می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران روسیه و آمریکا دیدار می‌کند. در این وزن ۲۷ نفر حضور دارند.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 1 = 8

عضو کانال ایتا شوید