سرمربی بایرن‌مونیخ قهرمان بوندس‌لیگا را معرفی کرد؛ بایرلورکوزن!/ دیگر امیدی ندارم…

جامعه ورزشی آفتاب نو:

بایرن‌مونیخ در خانه با نتیجه ۲-۰ از دورتموند باخت تا زنبورها بعد از ۱۰ سال طعم پیروزی در مونیخ را بچشند. بایرن با این شکست ۶۰ امتیازی باقی ماند و فاصله‌اش با بایرلورکوزن صدرنشین ۱۳ امتیازی شد. دورتموند نیز با ۵۳ امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت.

توماس توخل شکست در رقابت قهرمانی بوندس‌لیگا را پذیرفت و در صحبت با اسکای آلمان صراحتاً اعتراف کرد: «طبیعی است که دیگر امیدی ندارم. چند امتیاز عقب افتادیم؟ ۱۳؟ بازی از استاندارد بالایی برخوردار نبود. سرعت خوبی نداشتیم، اشتیاق را از دست دادیم.» توخل در ادامه به آلونسو تبریک گفت: «تبریک به بایرلورکوزن. رقابت قهرمانی دیگر تمام شد.»

لورکوزن با وجود اینکه ۸۸ دقیقه عقب بود، در اواخر بازی ۲-۱ هوفنهایم را شکست داد و توخل اعتراف کرد که قبل از حضور در زمین مقابل دورتموند، نتیجه بازی رقبا بر روحیه تیم تأثیر گذاشته بود. «فکر می‌کردیم می‌توانیم دوباره قهرمان شویم. به وضوح شرایط برای ما دشوارتر شده است.»

بایرن با واقعیتِ دور شدن از جام قهرمانی بوندس‌لیگا دست و پنجه نرم می‌کند و در تاریخ ۶ آوریل به مصاف هایدنهایم خواهد رفت و سه روز بعد با آرسنال در لیگ قهرمانان اروپا روبرو خواهد شد.

بیشتر بخوانید: زنبورها طلسم درکلاسیکر را پس از ۱۰ بازی شکستند/ بایرن، قهرمانی زودهنگام را به لورکوزن هدیه می‌دهد!

+

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

advanced-floating-content-close-btn
advanced-floating-content-close-btn