خدا را شکر، بازیکنان نساجی کم کاری نکردند

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، رضا حدادیان یکی از مالکین باشگاه با حضور در تمرین تیم نساجی در زمین ورزشی راه‌آهن تهران ضمن خداقوت‌گویی به کادر فنی و بازیکنان اظهار کرد: خدا را شاکریم که توفیق خدمت به مردم عزیز و ورزش‌دوست مازندران همچنان برای ما تداوم یافت و باز هم با جان و دل و بدون هیچ چشمداشتی هر آنچه که از دست‌مان بربیاید برای نساجی انجام خواهیم داد.

وی با بیان اینکه تلاش ما بر این است که تمامی ملزومات مرتبط با تیم به بهترین نحو تهیه شود، افزود: در همین زمینه رایزنی‌های لازم برای تدارک باکیفیت‌ترین البسه و وسایل مورد نیاز انجام شده و همچنین طبق هماهنگی‌های صورت‌گرفته به لحاظ تغذیه نیز سعی داریم بازیکنان، سالم‌ترین غذاها را مصرف کنند.

مالک باشگاه نساجی مازندران ضمن تاکید بر حفظ وحدت و انسجام تیمی خاطرنشان کرد: با وجود اینکه تیم در یک‌ماه و نیم گذشته شرایط نامعلومی را سپری می‌کرد اما خدا را شکر با زحمات کادر فنی و مدیریت تیم، آن‌طور که به بنده اطلاع دادند بازیکنان ذره‌ای کم نگذاشتند و این جای بسی تقدیر دارد؛ مطمئن باشید وقتی شما در چنین شرایطی با تمام وجود فداکاری کردید، مردم هم با تمام وجود روی سکوها برای شما فداکاری خواهند کرد.

حدادیان با اشاره به اینکه هیچ لذتی بالاتر از این نیست که دلی را بتوانی شاد کنی، عنوان کرد: امروز شادی دل چند میلیون هوادار نساجی در گروی عملکرد شما و ما قرار دارد، ما از این به بعد با تمام توان در خدمت شما هستیم، مطمئن باشید پرداختی‌های‌تان به‌موقع خواهد بود و به وعده‌هایی که می‌دهیم، عمل می‌کنیم. نهایتاً تا روز دوشنبه هفته آینده ۲۰ درصد از قراردادتان پرداخت خواهد شد و نیز قرارداد همه بازیکنان ثبت می‌شود.

مالک باشگاه نساجی مازندران یادآور شد: باز هم تاکید می‌کنم حفظ آبرو، شخصیت و اعتبار نساجی خط قرمز ماست و در این زمینه با هیچ‌کسی تعارف نداریم، پس همه باید سعی کنیم برای سرافرازی و موفقیت نساجی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

حدادیان در ادامه درخصوص وضعیت باشگاه گفت: فعلاً امور مرتبط با باشگاه روال عادی خود را طی می‌کند و جای نگرانی وجود ندارد، بنده به همراه آقای صنیعی‌فر در حال حاضر پای کار هستیم و سعی داریم شرایط را به‌گونه‌ای پیش ببریم تا نساجی حداقل تا چند سال آینده کمتر با مشکلات اقتصادی روبه‌رو شود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 3 = 10

عضو کانال ایتا شوید