اعلام محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های استان کرمان در تعطیلات پایانی نوروز ۱۴۰۳

جامعه ورزشی آفتاب نو:

اعلام محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های استان کرمان در تعطیلات پایانی نوروز ۱۴۰۳

مرکز اطلاع رسانی پلیس کرمان با صدور اطلاعیه‌ای محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های استان در تعطیلات پایانی نورزو ۱۴۰۳ را تشریح و بر رعایت دقیق این محدودیت‌ها تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ همزمان با تعطیلات پایانی نوروز با توجه به افزایش حجم تردد‌ها در محور‌های استان کرمان،  حمل و نقل محموله‌های ترافیکی و همچنین تردد خودرو‌های ترانزیت حامل مواد سوختی در تمامی راه‌های اصلی برون شهری از ساعت ۰۷۰۰ روز ۱۲ فروردین تا ساعت ۰۷۰۰ روز ۱۴ فروردین ماه ممنوع می‌باشد.
در این راستا در محور کرمان-شهداد (سیرچ) تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۰۷۰۰ تا ساعت ۱۲۰۰ از سمت کرمان به سیرچ یک طرفه و از سمت سیرچ به کرمان از ساعت ۱۶۰۰ تا ساعت ۲۱۰۰ تا (عادی شدن) وضعیت ترافیک به صورت یک طرفه صورت می‌پذیرد.
در محور کرمان-کوهپایه نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۰۷۰۰ تا ساعت ۱۲۰۰ یک طرفه و از ساعت ۱۶۰۰ الی ۲۱۰۰ (عادی شدن وضعیت ترافیک) از سمت کوهپایه به سمت کرمان به صورت یک طرفه اعمال خواهد شد.
در محور دارزین -دهبکری نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۰۷۰۰ الی ۱۲۰۰ از سمت دوراهی دارزین (محوربم) به سمت دهبکری به سمت محور بم (دوراهی دارزین) به صورت یک طرفه صورت می‌پذیرد.
لازم به ذکر است در تمامی محور‌های مواصلاتی برون شهری استان از تردد وسایل نقلیه دارای مسافر بالا‌ی قسمت بار به جهت وجود خطرات احتمالی و پیشگیری از حوادث رانندگی جلوگیری می‌شود
مرکز اطلاع رسانی پلیس کرمان نیز اعلام کرد: تردد انواع تریلر،  کامیون و کامیونت حامل مواد سوختی بهداشتی کالا‌های اساسی و دارای مجوز نیز در تاریخ سیزدهم فروردین ماه از این محدودیت‌ها مستثنی هستند با این وجود ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه در راه‌هایی که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا شده نیز اعمال می‌گردد.
انتهای پیام

+

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

advanced-floating-content-close-btn
advanced-floating-content-close-btn