زورگیری وحشیانه ۲ جوان موتور سوار در خیابان غیاثی تهران / پلیس وارد عمل شد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، سرهنگ رسول بهرامی سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح این خبر بیان داشت: ۱۰ فروردین در ساعات پایانی شب یکی از شهروندان به کلانتری ۱۱۴ غیاثی مراجعه و گزارشی مبنی بر زورگیری از وی و سرقت تلفن همراه توسط دو نفر با ظاهر نامتعارف و سوار بر موتورسیکلت ارائه داد.

وی عنوان کرد: گشت زنی های  هدفمند آغاز تا اینکه ماموران در یازدهم فروردین ماه در حوالی ساعت ۱۱ ظهر در محدوده خیابان دهنادی متوجه یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش با دو سرنشین شدند.

وی گفت: مخدوش بودن پلاک موتورسیکلت دلیل کافی برای صدور فرمان ایست توسط ماموران بود و متهمان به محض رویت ماموران پلیس متواری شدند.

این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر ماموران کلانتری اشاره کرد و گفت: ماموران طی یک تعقیب و گریز حرفه ای و با ایجاد طرح مهار، در یک عملیات منسجم موفق شدند موتورسیکلت را متوفق و هردو متهم را دستگیر کنند.

وی افزود: در بررسی  از متهمان یک دستگاه تلفن سرقتی  که متعلق به مال باخته بود، کشف شد.

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: زورگیران پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات اولیه به جرم خود و چندین فقره سرقت و زورگیری مشابه اعتراف کردند و متهمان برای اخذ دستور قضائی روانه دادسرا شدند.

سرهنگ بهرامی در پایان خاطر نشان کرد : شهروندان  با رعایت توصیه های پلیسی در محل های عمومی و پرتردد ترجیحا از تلفن همراه استفاده نکرده یا از هندزفری استفاده کنند و در صورت رویت موارد سرقت و زورگیری سریعا با سامانه ۱۱۰ تماس حاصل کنید.

+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

advanced-floating-content-close-btn
advanced-floating-content-close-btn