شوت ۳۰ متری کنعانی زادگان سه امتیاز شد/ پرسپولیس برد و برای دربی ۹۰ دوپینگ روحی کرد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر موفق شد صنعت نفت آبادان را شکست دهد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و صنعت نفت آبادان در آخرین دیدار هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۹:۴۵ به مصاف یکدیگر رفتند.

در این دیدار دو تیم با این ترکیب به مصاف هم رفتند:

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، مهدی شیری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، بشار رسن(وحید امیری۵۲)، سیامک نعمتی(محمد نادری۸۰)، جونیور براناردئو(امید عایشاه۹۶) و علی علیپور

ترکیب صنعت نفت آبادان: محمد دریس، عقیل کعبی، محمد اهل شاخه، محمد قریشی، جعفر سلمانی، عبدالله ناصری، مصطفی احمدی، مهدی حنفی، مسلم مجدمی(عیسی ال کثیر۸۵)، مهدی مومنی(رضا جبیره۶۱) و طالب ریکانی(سید فاخر تهامی ۸۲)

در این دیدار سرخ‌پوشان پایتخت از ابتدا صاحب توپ و میدان بودند اما بعد از ۱۰ دقیقه موج حملات آنها کمتر شد و در اواسط نیمه بازی به تعادل رسید.در نیمه نخست که با تساوی بدون گل به اتمام رسید پرسپولیس در ایجاد موقعیت خطرناک موفق نبود و صنعت نفت نیزمشخص بود  بروی ضد حملات و ضربات کاشته کار کرده است.

شبی تردید مهمترین خطر صنعت نفت در نیمه اول در دقیقه ۴۴ رخ داد که شجاع خلیل زاده به دلیل خطا روی مهدی مومنی پشت محوطه جریمه پرسپولیس از داور کارت زرد گرفت.ضربه کاشته را ریکانی زمینی و بسیار خطرناک رد که رادشوویچ در حالتی نامتعادل با یک سیون خوب توپ را مهار کرد.

در این دیدار و در نبود سید جلال حسینی که امشب روی نیمکت قرار داشت، احمد نوراللهی بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را بر بازو بسته بود که با حضور عالشاه او بازوبند را بست.

در نیمه دوم باز هم پرسپولیس بود که حملات گسترده خود را ادامه داد تا  محمد حسین کنعانی زادگان از فاصله حدود ۳۰ متری با یک  شوت سنگین از راه دور که با اشتباه محمد دریس همراه شد موفق شد در اولین بازی اش برای پرسپولیس گلزنی کند.

در ادامه و در دقیقه۷۹ یک و دوی امید عالیشاه که پس از ورود به زمین بازوبند کاپیتانی را از نوراللهی تحویل گرفته بود با سیامک نعمتی موقعیت خوبی برای پرسپولیس ایجاد کرد، اما پاس عالیشاه در شرایط مشکوکی به دست سید محمد قریشی برخورد کرد که البته مهدی سید علی اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت.

در دقیقه ۹۴ نیز تیم فوتبال پرسپولیس صاحب یک موقعیت مهم شد که ضربه علیپور به تیر دروازه برخورد کرد او لحظاتی بعد هم با فرار از تله آفساید در حالت تک به تک نتوانست دروازه حریف را باز کند.

در ادامه باز هم پرسپولیس صاحب توپ و میدان بود و صنعت نفت هم با توجه به تعویض های هجومی اش نتوانست موقعیت خطرناکی ایجاد کند و پرسپولیس با یک بازی مالکانه موفق شد با نتیجه یک بر صفر این دیدار را پیروز شود و به لحاظ روحی و روانی شرایط مناسبی را برای دربی ۹۰ که یکشنبه هفته آینده ۳۱ شهریور برگزار خواهد شد پیدا کرد ضمن اینکه در تقابل مربیان نیز کالدرون موفق تر از اسکوچیچ بود.

گفتنی است تیم فوتبال پرسپولیس با کسب این سه امتیاز ۶ امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد و صنعت نفت آبادان هم با ۴ امتیاز به رده ششم صعود کرد.

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *