شلیک پلیس در سناریوی تعقیب و گریز هالیوودی سارق پراید سوار در تهران

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، سردار علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار داشت: ۹ فروردین سال جاری واحد گشت انتظامی پلیس آگاهی تهران بزرگ در حال گشت زنی در یکی از خیابان های محله سعادت آباد تهران به یک دستگاه  خودروی سواری پراید سفید رنگ مظنون می شوند.

وی افزود: ماموران در گام نخست با انجام استعلامات پلیسی دریافتند خودرو سرقتی بوده و راننده خودروی سواری پراید به محض مشاهده واحدگشت با افزایش سرعت و با لایی کشی در بین خودروها باعث رعب و وحشت شهروندان شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران گشت انتظامی طی تعقیب و گریز با استفاده از کلیه علائم هشدار دهنده نظیرآژیر، چراغ گردان و بلندگو به راننده خودرو فوق دستور ایست صادر کردند که راننده خودرو  توجهی به آن نداشته سپس ماموران چند تیر هوایی شلیک کردند.

سردار ولی پور گودرزی در ادامه به دستگیری راننده خودرو اشاره کرد و  گفت: با شناسایی هویت متهم مشخص شد متهم سابقه دار بوده و به دفعات مختلف در شمال تهران مرتکب سرقت شده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت بیان داشت: متهم در اختیار کارآگاهان  پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت و در پی جوئی های انتظامی  صراحتا لب به اعتراف گشود و به  ۱۰ فقره سرقت خودرو و محتویات آن اعتراف کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: متهم با دستور قضائی در راستای کشف جزئیات پرونده در اختیار کارآگاهان قرار گرفت.

+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

advanced-floating-content-close-btn
advanced-floating-content-close-btn