واکنش ها به رونمایی عجیب از کوشیلنی در بوردو؛ بی احترامی دردآور!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

یان رایت اسطوره آرسنال به شدت از شیوه رونمایی لورن کوشیلنی در لباس بوردو انتقاد کرده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از بی‌بی‌سی، لورن کوشیلنی مدافع ۳۳ ساله و کاپیتان پیشین آرسنال روز سه شنبه بعد از ۹ سال این باشگاه را ترک کرد و با قراردادی به ارزش ۴.۶ میلیون پوند به بوردو پیوست.

اما شیوه معارفه او بسیار عجیب بود. در ویدیویی که حساب رسمی بوردو در توئیتر منتشر کرده، کوشیلنی ابتدا پیراهن آرسنال را به تن دارد اما در ادامه با خارج کردن آن از بدن خود، پیراهن بوردو که زیر آن قرار داشته نمایان می‌شود. این ویدیو و شیوه خارج شدن پیراهن آرسنال از تن کوشیلنی، یان رایت اسطوره توپچی ها را به انتقاد از کاپیتان سابق این تیم واداشته است.

رایت که توئیت خود مستقیما درباره کوشیلنی سخن می‌گفت، در این باره نوشت: “تو باید به خاطر شیوه ای که برای ترک باشگاه بعد از ۹ سال انتخاب کردی، خجالت زده باشی. به آن چیزی که می‌خواستی رسیدی و هنوز هم به دنبال جلب توجه هستی. امیدوارم این کارها ارزشش را داشته باشد.”

اشاره رایت به برخورد کوشیلنی با باشگاه در ابتدای تابستان است. او با خودداری از همراهی تیم در اردوی پیش فصل، به شکلی شفاف اعلام کرده بود که می‌خواهد امارات را ترک کند. همین اقدام هم موجب آن شد تا باشگاه پیش از خروج قطعی کوشیلنی از آرسنال، بازوبند کاپیتانی را از او بگیرد.

ساعاتی بعد از انتشار این ویدیوی عجیب و غریب، کوشیلنی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از دلایلش برای ترک آرسنال سخن گفت. او بازگشت به کشورش را نقطه تحولی در زندگی اش به عنوان یک بازیکن، انسان و مرد خانواده دانست:

“برای گرفتن این تصمیم در ماه های گذشته با هم تیمی هایم، باشگاه و مربی صحبت کرده بودم. با این حال، امیدوارم که این تصمیم را درک کنید. نمی‌توانم به اندازه کافی قدردان سال های حضورم در آرسنال باشم. می‌دانم که باشگاه و شما هواداران در این سال ها چه چیزهایی به من دادید اما اکنون وقت بازگشتن به خانه است.”

از زمان انتشار پست باشگاه بوردو، نفرات زیادی از جمله روزنامه نگاران، بازیکنان پیشین و سلبریتی های طرفدار فوتبال در این خصوص موضع گیری کرده اند.

انیولا آلوکو مهاجم پیشین تیم ملی بانوان انگلیس با ری‌توئیت یان رایت در این خصوص گفته: “موافقم. این زشت ترین و زمخت ترین مراسم معارفه ای است که تاکنون دیده ام. خود او اگر در آینده این ویدیو را ببیند، از آن خجالت خواهد کشید.”

جک وایتهال، کمدین انگلیسی طرفدار آرسنال نیز در این خصوص نوشته: “شاید اگر می خواست از پیراهن بارسلونا رونمایی کند قابل توجیه بود، نه رونمایی از پیراهن تیم چهاردهم لیگ یک فرانسه!”

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 5 = 9

عضو کانال ایتا شوید