https://www.aftabno.ir

شناسه خبر :145206
۱۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۸
15 بازدید

جامعه ورزشی آفتاب نو: به گزارش آفتاب نو، سردار علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار داشت: بهمن ماه سال گذشته در پی وقوع چندین فقره سرقت به عنف در محدوده کیانشهر و تهرانپارس بررسی موضوع در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: کارآگاهان در گام […]

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، سردار علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار داشت: بهمن ماه سال گذشته در پی وقوع چندین فقره سرقت به عنف در محدوده کیانشهر و تهرانپارس بررسی موضوع در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست با بهره گیری از روش های میدانی و اطلاعاتی دریافتند؛ باندی متشکل از ۶ جوان ۲۰ تا ۲۵ ساله به صورت گروه های ۲ و ۳ نفره به صورت شبانه در محله های تاریک و خلوت اقدام به سوژه یابی کرده و با استفاده از سلاح سرد قمه و چاقو تلفن همراه مال باختگان را به سرقت می بردند.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان طی انجام اقدامات پلیسی هویت و مخفیگاه یکی از سارقان حرفه ای که   سرکرده این باند بود را شناسایی کنند.

سردار ولی پور گودرزی متذکر شد: مراقبت های پلیسی ادامه تا اینکه کارآگاهان از حضور اعضای این باند در مخفیگاهشان مطمئن و در یک عملیات پلیسی هر ۶ سارق حرفه ای را دستگیر کردند و از مخفیگاه آنان  ۵ قبضه سلاح سرد قمه و چاقو و تعداد ۱۰ دستگاه گوشی هوشمند مسروقه کشف و توقیف شد و متهمان  به اداره پنجم  پلیس آگاهی انتقال یافتند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت در ادامه عنوان کرد: متهمان در پی جوئی های انتظامی به ۳۰ فقره سرقت با همکاری یکدیگر معترف و تا کنون ۲۶ تن از مال باختکان شناسایی شدند.

این مقام ارشد انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: متهمان با صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضائی،  در اختیار کارآگاهان برای کشف جزئیات پرونده قرار گرفتند.

+

پ
برچسب ها:
اعلام زمان واریز حقوق مددجویان بهزیستی و کمیته امداد+ جزئیات اوسمار کار دست پرسپولیس داد؛ حالا بازی با سپاهان مهم‌تر شد/ بازیکنان پرسپولیس انگیزه نداشتند مردم ماشین و طلا بفروشند، خانه بسازند حرکت زن سپهر حیدری به سمت لخت شدن کامل!/عکس شرط عجیب استراماچونی برای سرمربیگری تراکتوری‌ها! سیل مشکل جدی در خط تولید مدیران خودرو ایجاد نکرد
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
سایت شما:
* نظری شما: