https://www.aftabno.ir

شناسه خبر :145257
۱۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۳
15 بازدید

جامعه ورزشی آفتاب نو: به گزارش آفتاب نو، مطابق گزارش موسسه ELineN فعال در حوزه پایش‌های صنعت آب و انرژی از فرونشست اصفهان، حداکثر نرخ فرونشست در این استان در زمستان ۱۴۰۲ نسبت به سال قبل روند کاهشی به خود گرفت و ۱.۱۷ درصد کاهش یافت. به معنای دیگر حداکثر نرخ فرونشست در جغرافیای استان […]

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، مطابق گزارش موسسه ELineN فعال در حوزه پایش‌های صنعت آب و انرژی از فرونشست اصفهان، حداکثر نرخ فرونشست در این استان در زمستان ۱۴۰۲ نسبت به سال قبل روند کاهشی به خود گرفت و ۱.۱۷ درصد کاهش یافت.

به معنای دیگر حداکثر نرخ فرونشست در جغرافیای استان اصفهان طی زمستان سال ۱۴۰۲ نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱.۱۷ درصد کاهش پیداکرده است.

کاهش نرخ حداکثر فرونشست در استان اصفهان در شرایطی به ثبت رسیده که این منطقه در دو سال پیاپی نرخ رشد فراتر از ۳.۵ درصد در فرونشست را ثبت کرده بود.

بر اساس پایش حوضه آبریز زاینده رود، کاهش برداشت صنایع اصفهان از منابع آب زیرزمینی در کنار اجرای طرح مدیریت هوشمند منابع آب زیرزمینی در استان اصفهان از جمله مهمترین دلایل کنترل فرونشست در اصفهان هستند.

مطابق قانون بودجه سال ۱۴۰۲ هرگونه برداشت صنایع از منابع آب سطحی و زیرزمینی در سطح کشور ممنوع است و تداوم اجرای این قانون می‌تواند گام مهمی در توقف روند زلزله خاموش در اقصا نقاط ایران باشد.

 

 

+

پ
برچسب ها:
اعلام زمان واریز حقوق مددجویان بهزیستی و کمیته امداد+ جزئیات باز، همان همیشگی! شرط عجیب استراماچونی برای سرمربیگری تراکتوری‌ها! سیل مشکل جدی در خط تولید مدیران خودرو ایجاد نکرد برای بازی با استقلال شرافتمان را می‌گذاریم | اخبار ورزشی اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تعیین شد | بازنشستگان تامین اجتماعی امروز حقوق جدید به همراه معوقات دریافت میکنند ؟! مردم ماشین و طلا بفروشند، خانه بسازند نکونام به خواسته‌اش رسید، سیاه پوشید و استقلال برد!/ قهرمانی به لطف پیراهن سیاهی که شانس می‌آورد اوسمار کار دست پرسپولیس داد؛ حالا بازی با سپاهان مهم‌تر شد/ بازیکنان پرسپولیس انگیزه نداشتند حرکت زن سپهر حیدری به سمت لخت شدن کامل!/عکس
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
سایت شما:
* نظری شما:
advanced-floating-content-close-btn