https://www.aftabno.ir

شناسه خبر :145334
۱۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۰
12 بازدید

 کارگر جوان که در جریان اختلاف مالی صاحب کارش را در خانه اش به قتل رسانده ومتواری شده بود پس از ۷ سال زندگی مخفیانه سرانجام در زاهدان شناسایی و دستگیر شد.   رسیدگی به این  پرونده از سال ۹۵ با قتل مرد جوانی مقابل چشمان همسرش  در یکی از محله های کرج شروع شد. […]

 کارگر جوان که در جریان اختلاف مالی صاحب کارش را در خانه اش به قتل رسانده ومتواری شده بود پس از ۷ سال زندگی مخفیانه سرانجام در زاهدان شناسایی و دستگیر شد.

 

رسیدگی به این  پرونده از سال ۹۵ با قتل مرد جوانی مقابل چشمان همسرش  در یکی از محله های کرج شروع شد.

 

زن جوان درباره ی این حادثه به کارآگاهان گفت: در جریان درگیری همسرش با کارگرش وارد اتاق پذیرایی شدم ناگهان کارگر با چاقویی که در دست داشت ضربه هایی به همسرم زد و بعد با حمله به من و ضربه ای که به بازویم زد دریک چشم بر هم زدن از خانه فرار کرد.

 

همسرم غرق در خون بود و بعد از رساندن به بیمارستان خبر مرگ او را به من دادند . کارگر متواری خیلی زود تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

 

سرانجام با گذشت ۷سال از وقوع این جنایت خونین رد متهم در یکی از روستاهای زاهدان گرفته شد و با تلاش کارآگاهان جنایی استان البرز این متهم فراری دستگیری و اداره پلیس آگاهی استان البرز منتقل شد.

 

متهم پس از بازجویی و اعتراف به جنایتی که مرتکب شده بود درباره ی انگیزه جنایتش مدعی شد: پس از پروژه ای که با صاحب کارم در یکی از شهرهای شمالی داشتم با او به کرج آمدم از او پول خواستم اما او گفت که پولی ندارد و فقط می تواند هزینه رفت و آمد مرا به خانه ام بدهد بر سراین موضوع جرو بحث کردیم  نمی‌دانم چه شد که با چاقویی که همراه بود ضربه ای به او زدم که بعد همسر او وارد شد و برای فرار ضربه ای به بازوی او زدم و فرار کردم دراین مدت کابوس مرگ به دنبالم بود من قبول دارم که مرتکب قتل شدم اما هرگز از قبل نقشه قتل او را نداشتم به خاطر گرفتن حقوقم با مقتول درگیر شدم .

 

ای کاش، هیچ وقت جاقو نداشتم.

 

بنا بر این گزارش، پسر جوان پس از دستگیری برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان دایره جنایی پلیس آگاهی کرج قرار گرفته است.

رکنا

+

پ
برچسب ها:
اعلام زمان واریز حقوق مددجویان بهزیستی و کمیته امداد+ جزئیات باز، همان همیشگی! شرط عجیب استراماچونی برای سرمربیگری تراکتوری‌ها! سیل مشکل جدی در خط تولید مدیران خودرو ایجاد نکرد برای بازی با استقلال شرافتمان را می‌گذاریم | اخبار ورزشی اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تعیین شد | بازنشستگان تامین اجتماعی امروز حقوق جدید به همراه معوقات دریافت میکنند ؟! مردم ماشین و طلا بفروشند، خانه بسازند نکونام به خواسته‌اش رسید، سیاه پوشید و استقلال برد!/ قهرمانی به لطف پیراهن سیاهی که شانس می‌آورد اوسمار کار دست پرسپولیس داد؛ حالا بازی با سپاهان مهم‌تر شد/ بازیکنان پرسپولیس انگیزه نداشتند حرکت زن سپهر حیدری به سمت لخت شدن کامل!/عکس
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
سایت شما:
* نظری شما:
advanced-floating-content-close-btn