https://www.aftabno.ir

شناسه خبر :145351
۱۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۷
13 بازدید

جامعه ورزشی آفتاب نو: به گزارش آفتاب نو، سرهنگ علی سلیمانی بیان داشت: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر، در پی کسب اخباری مبنی بر اینکه افرادی در سطح این شهرستان اقدام به توزیع و فروش قرص های متادون غیر مجاز می کند بررسی موضوع در […]

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، سرهنگ علی سلیمانی بیان داشت: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر، در پی کسب اخباری مبنی بر اینکه افرادی در سطح این شهرستان اقدام به توزیع و فروش قرص های متادون غیر مجاز می کند بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

این مسئول افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات گسترده و اطمینان از صحت موضوع، با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی ادامه داد: در بازرسی از محل های مورد نظر، تعداد یک هزار و ۴۹۰ عدد قرص و تعداد یک هزار و ۷۴۵ گرم شربت متادون غیر مجاز را کشف کردند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در این خصوص ۴ نفر متهم دستگیر که پس ازتشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ با قدردانی از مشارکت فعال شهروندان با پلیس در اجرای طرح های ارتقای امنیت اجتماعی، بر ادامه روند اجرای این طرح در سال جاری و در سطح این شهرستان تأ‌کید کرد.

+

پ
برچسب ها:
اعلام زمان واریز حقوق مددجویان بهزیستی و کمیته امداد+ جزئیات باز، همان همیشگی! شرط عجیب استراماچونی برای سرمربیگری تراکتوری‌ها! سیل مشکل جدی در خط تولید مدیران خودرو ایجاد نکرد برای بازی با استقلال شرافتمان را می‌گذاریم | اخبار ورزشی اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تعیین شد | بازنشستگان تامین اجتماعی امروز حقوق جدید به همراه معوقات دریافت میکنند ؟! مردم ماشین و طلا بفروشند، خانه بسازند نکونام به خواسته‌اش رسید، سیاه پوشید و استقلال برد!/ قهرمانی به لطف پیراهن سیاهی که شانس می‌آورد اوسمار کار دست پرسپولیس داد؛ حالا بازی با سپاهان مهم‌تر شد/ بازیکنان پرسپولیس انگیزه نداشتند حرکت زن سپهر حیدری به سمت لخت شدن کامل!/عکس
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
سایت شما:
* نظری شما:
advanced-floating-content-close-btn