بازگشت مسافران نوروزی ترافیک جاده های استان قزوین را سنگین کرد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، سرهنگ فرهاد ذاکری منشی در خصوص آخرین وضعیت ترافیک در جاده های استان اظهارداشت: در روزهای پایانی تعطیلات شاهد بازگشت موج جدید مسافران هستیم که در حال حاضر از عصر امروز یکشنبه شاهد ترافیک سنگین در آزادراه قزوین به کرج، مسیر قزوین به رشت و همچنین آزاد راه قزوین به زنجان هستیم.

وی بیان کرد: ترافیک راههای استان سنگین و روان است و انتظار می رود این روند در فردا و پس فردا نیز پر حجم باشد.

بازگشت مسافران نوروزی ترافیک جاده های استان قزوین را سنگین کرد

سرهنگ ذاکری منش تصریح کرد: از رانندگان انتظار داریم با توجه به وضعیت سنگین و نیمه سنگین و روانی ترافیک در مسیرهای ارتباطی استان، ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، از رفتارهای پر خطر مانند تغییر ناگهانی مسیرخودداری کرده و با رعایت فاصله طولی از خودروی جلویی با احتیاط رانندگی کنند.

وی بیان کرد: بستن کمربند ایمنی و استراحت پس از دو ساعت رانندگی ممتد و خودداری از توقف در حاشیه راهها می تواند سفری ایمن را برای مسافران و رانندگان رقم بزند.

ذاکری منش اظهارداشت: با توجه به پیش بینی ترافیک سنگین برای فردا دوشنبه ۱۳ فروردین به مسافران توصیه می کنیم زمان بازگشت خود را به عصر فردا موکول نکنند.

رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: اعمال محدودیت تردد در محور رفت و برگشت جاده قدیم قزوین – رشت برای وسایل نقلیه سنگین تا ساعت ۲۴ فردا به قوت خود باقی است.

بازگشت مسافران نوروزی ترافیک جاده های استان قزوین را سنگین کرد

وی در خصوص سوانح رانندگی در جاده های استان قزوین نیز افزود: تاکنون بیش از ۴۸۴ فقره سانحه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان رخ داده که در این حوادث ۱۰ نفر جان باخته اند که شاهد کاهش ۳۳ درصدی سوانح فوتی و افزایش ۲۸ درصدی مجروحان هستیم.

انتهای پیام

+

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

advanced-floating-content-close-btn
advanced-floating-content-close-btn