https://www.aftabno.ir

شناسه خبر :145499
۱۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۰:۱۹
68 بازدید

جامعه ورزشی آفتاب نو: به نظر دولت و وزارت ورزش و جوانان تا ۵ اردیبهشت فرصت دارند که مالکیت این دو باشگاه را از هم تفکیک کنند که قول‌های مساعده داده شده که این اتفاق به طور قطعی رخ خواهد داد. اما با تصمیم مهم سازمان خصوصی سازی بعد از واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس […]

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به نظر دولت و وزارت ورزش و جوانان تا ۵ اردیبهشت فرصت دارند که مالکیت این دو باشگاه را از هم تفکیک کنند که قول‌های مساعده داده شده که این اتفاق به طور قطعی رخ خواهد داد.

اما با تصمیم مهم سازمان خصوصی سازی بعد از واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به بانک تجارت و بانک ملت تا پایان فصل جاری هیچ گونه تغییر مدیریتی در این دو باشگاه صورت نخواهد گرفت. به این خاطر که تغییر مدیریت در این دو باشگاه می‌تواند استقلال و پرسپولیس را در نه هفته پایانی دچار چالش کند و شانس قهرمانی را از این دو تیم بگیرد.

در حال حاضر مدیریت باشگاه استقلال بر عهده خطیر و مدیریت باشگاه پرسپولیس بر عهده ی درویش است. این دو مدیر قطعی تا پایان فصل در سمت خود باقی می‌مانند.

ثبات مدیریت در شرایط واگذاری دو تیم به بانک تجارت و ملت مانع از ایجاد هر حاشیه ی جدیدی در تیم‌های استقلال و پرسپولیس می‌شود و این یک تصمیم هوشمندانه از سازمان خصوصی سازی است.

بیشتر بخوانید: چرا باشگاه پرسپولیس فروش نرفت؟/ سرخابی‌های پایتخت به لیگ نخبگان آسیا نمی‌رسند!

+

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

پ
برچسب ها:
اعلام زمان واریز حقوق مددجویان بهزیستی و کمیته امداد+ جزئیات باز، همان همیشگی! شرط عجیب استراماچونی برای سرمربیگری تراکتوری‌ها! سیل مشکل جدی در خط تولید مدیران خودرو ایجاد نکرد برای بازی با استقلال شرافتمان را می‌گذاریم | اخبار ورزشی اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تعیین شد | بازنشستگان تامین اجتماعی امروز حقوق جدید به همراه معوقات دریافت میکنند ؟! مردم ماشین و طلا بفروشند، خانه بسازند نکونام به خواسته‌اش رسید، سیاه پوشید و استقلال برد!/ قهرمانی به لطف پیراهن سیاهی که شانس می‌آورد اوسمار کار دست پرسپولیس داد؛ حالا بازی با سپاهان مهم‌تر شد/ بازیکنان پرسپولیس انگیزه نداشتند حرکت زن سپهر حیدری به سمت لخت شدن کامل!/عکس
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
سایت شما:
* نظری شما:
advanced-floating-content-close-btn