https://www.aftabno.ir

شناسه خبر :145518
۱۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۱:۰۵
10 بازدید

جامعه ورزشی آفتاب نو: به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور در مراسم شب بیست و یکم ماه رمضان در مرقد مطهر امام خمینی (ره) اظهار داشت: تقارن ایام پربرکت ماه رمضان و لیالی قدر با روز با عظمت و رویداد مهم در کشور  عزیزمان به دست توانای امام و امت یعنی روز […]

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور در مراسم شب بیست و یکم ماه رمضان در مرقد مطهر امام خمینی (ره) اظهار داشت: تقارن ایام پربرکت ماه رمضان و لیالی قدر با روز با عظمت و رویداد مهم در کشور  عزیزمان به دست توانای امام و امت یعنی روز جمهوری اسلامی، تقارن بسیار معناداری است.

وی افزود: توجه به شب قدر و عظمت آن برای انسان سالک در توجه به خدا، خویش و حجت خدا  دارای اهمیت است. با قرائت دعای جوشن کبیر متوجه می‌شویم که توجه به ذات مقدس ربوبی می‌تواند یک انسان رشد یافته و  کمال یافته بسازد.

رئیسی ادامه داد: شب قدر یعنی شب امید و توجه به نعمت و رحمت الهی و در شب  قدر است که سرنوشت رقم می‌خورد.

وی با بیان اینکه دعای امام، مردم و مجاهدین ما در طول تاریخ در شب قدر توسط  خداوند متعال مستجاب شد و  ملت ایران در سال ۵۷ کاری تاریخی و تمدن ساز انجام دادند، اظهار داشت:  مردم با اعتماد به خدا و اراده پولادین در مقابل حکومتی که  تا دندان مسلح بودند به میدان آمدند و انقلاب ملت ما پیروز شد و  بعد برای انتخاب نوع حکومت مردم باید تصمیم می‌ گرفتند و  امام گفتند که مردم ان را انتخاب نوع حکومت را مردم انتخاب کنند.

رئیس جمهور بیان کرد: امام به مردم اعتقاد و باور داشت و اگر می‌گفت میزان رای ملت است به این خاطر بود که حقیقتا به مردم باور داشت.

ادامه دارد…

 

+

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

پ
برچسب ها:
اعلام زمان واریز حقوق مددجویان بهزیستی و کمیته امداد+ جزئیات باز، همان همیشگی! شرط عجیب استراماچونی برای سرمربیگری تراکتوری‌ها! سیل مشکل جدی در خط تولید مدیران خودرو ایجاد نکرد برای بازی با استقلال شرافتمان را می‌گذاریم | اخبار ورزشی اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تعیین شد | بازنشستگان تامین اجتماعی امروز حقوق جدید به همراه معوقات دریافت میکنند ؟! مردم ماشین و طلا بفروشند، خانه بسازند نکونام به خواسته‌اش رسید، سیاه پوشید و استقلال برد!/ قهرمانی به لطف پیراهن سیاهی که شانس می‌آورد اوسمار کار دست پرسپولیس داد؛ حالا بازی با سپاهان مهم‌تر شد/ بازیکنان پرسپولیس انگیزه نداشتند حرکت زن سپهر حیدری به سمت لخت شدن کامل!/عکس
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
سایت شما:
* نظری شما:
advanced-floating-content-close-btn