https://www.aftabno.ir

شناسه خبر :145552
۱۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۵:۰۹
23 بازدید

جامعه ورزشی آفتاب نو: هادی ساعی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، درباره روز‌های پایان سال ۱۴۰۲ اطهار داشت: روز‌های سختی بود، چون درگیر مسابقات قاره‌ای و کسب سهمیه المپیک بودیم و خداراشکر که به بهترین نحو ممکن برای ما به پایان رسید و تواننستیم هر دو سهمیه قاره‌ای را کسب کنیم […]

جامعه ورزشی آفتاب نو:

هادی ساعی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، درباره روز‌های پایان سال ۱۴۰۲ اطهار داشت: روز‌های سختی بود، چون درگیر مسابقات قاره‌ای و کسب سهمیه المپیک بودیم و خداراشکر که به بهترین نحو ممکن برای ما به پایان رسید و تواننستیم هر دو سهمیه قاره‌ای را کسب کنیم و با ۴ تکواندوکار به المپیک پاریس برسیم. البته ما می‌توانستیم این سهمیه‌ها را از طریق رنکینگ هم کسب کنیم که به طور مثال مبینا نعمت زاده نتوانست در سه رویداد شرکت کند وگرته قطعا پیش از اینها المپیکی می‌شد.

وی با اشاره به سفر‌های طولانی سال گذشته ادامه داد: فکر می‌کنم بین فدراسیون ورزشی بیشتری اعزام را داشتیم اما باز هم خداراشکر که با ۴ هوگوپوش به پاریس می‌وریم و برای اولین در بانوان دو نماینده داریم که در تاریخ تکواندوی ایران بی‌سابقه بوده است.

رییس فدراسیون تکواندو ضمن تشکر از حمایت‌های وزارت ورزش و کمیته المپیک تصریح کرد: کیومرث هاشمی در این مدت کنار تکواندو بود و برای ما کم نگذاشت و کمیته المپیک هم انضافا خیلی کمک کرد. در سال آینده برنامه‌های متفاوتی داریم و باید در مسابقات مختلفی شرکت کنیم تا انشاالله به اهدافمان برسیم.

ساعی افزود: باید رنک بچه‌ها را حفظ کنیم و نمی‌توانیم در مسابقت حاضر نباشیم، چون خیلی مسیر سختی را طی کردیم و باید با چنگ و دندان جایگاه المپیکی‌ها را حفظ کنیم و سایر نفرات را هم به جایگاه بالایی در رنکنیگ برسانیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم سال ۱۴۰۳ سال خوبی برای ورزش ایران بخصوص تکواندو باشد و بتوانیم در المپیک پاریس هم دل مردم را شاد کنیم.

انتهای پیام/

+

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

پ
برچسب ها:
اعلام زمان واریز حقوق مددجویان بهزیستی و کمیته امداد+ جزئیات باز، همان همیشگی! شرط عجیب استراماچونی برای سرمربیگری تراکتوری‌ها! سیل مشکل جدی در خط تولید مدیران خودرو ایجاد نکرد برای بازی با استقلال شرافتمان را می‌گذاریم | اخبار ورزشی اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تعیین شد | بازنشستگان تامین اجتماعی امروز حقوق جدید به همراه معوقات دریافت میکنند ؟! مردم ماشین و طلا بفروشند، خانه بسازند نکونام به خواسته‌اش رسید، سیاه پوشید و استقلال برد!/ قهرمانی به لطف پیراهن سیاهی که شانس می‌آورد اوسمار کار دست پرسپولیس داد؛ حالا بازی با سپاهان مهم‌تر شد/ بازیکنان پرسپولیس انگیزه نداشتند حرکت زن سپهر حیدری به سمت لخت شدن کامل!/عکس
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
سایت شما:
* نظری شما:
advanced-floating-content-close-btn