صعود با خیبر به لیگ برتر و موفقیت پرسپولیس مهمترین آرزوی‌ها من هستند

جامعه ورزشی آفتاب نو:

حسین خبیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در مورد اینکه سال ۱۴۰۲ برای او چطور بوده اظهار داشت: سال خوبی بود. در این سال به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس توانستیم به سه عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم. ضمن اینکه در این سال قسمت این شد که به عنوان مدیرعامل باشگاه خیبر خرم‌آباد انتخاب شوم که این هم موضوع مهمی بود. 

وی در پاسخ به این سوال که چه تفاوت و شباهتی بین کار در باشگاه پرسپولیس و خیبر خرم‌آباد وجود دارد، تاکید کرد: یک شباهت بزرگ بین دو باشگاه وجود دارد و آنهم پرهوادار بودن دو تیم است. پرسپولیس به عنوان پر هوادارترین تیم آسیا و خیبر هم به عنوان یکی از پر هوادارترین باشگاه‌های ایران است. کار کردن با هر سمتی در باشگاه بزرگ پرسپولیس برای من افتخار بزرگی بود و حالا حضور در خیبر هم اتفاق مهم و بزرگی در زندگی من است.

وی ادامه داد: قبلا در مورد خیبر و عشق و علاقه مردم لرستان به این تیم شنیده بودم، اما حالا این حس و حال را به چشم دیدم که واقعا بی‌نظیر است. اینکه مردم این خطه به این اندازه عاشق این تیم هستند کار ما را بسیار سخت می‌کند.

خبیری در پاسخ به این سوال که آیا صعود با خیبر به لیگ برتر مهمترین هدف او در سال جدید است؟ گفت: یکی از اهداف من صعود با خیبر است، هدف مهمتر ما حضور پرقدرت در لیگ برتر است. خدا را شکر هم بازیکنان و هم کادرفنی تفکر و ذهنیت لیگ برتری دارند. نمی‌خواهم مغرور شویم، اما با ادامه همین روند و مسیر می‌توانیم به لیگ برتر صعود کنیم. هم مردم، هم دکتر مسعود عبدی به عنوان مالک باشگاه و هم بازیکنان و کادرفنی چشم انداز بزرگی برای خیبر در ذهن دارند.

وی درباره بهترین و بدترین لحظاتش در سال ۱۴۰۲ خاطرنشان کرد: کسب مقام‌های قهرمانی با پرسپولیس و آمدنم به خیبر بهترین اتفاق برای من بود. حذف از این فصل لیگ قهرمانان آسیا هم بدترین لحظه کاری من در سال گذشته بود. آرزو دارم در سال جدید هم با خیبر به لیگ برتر صعود کنیم و هم پرسپولیس به موفقیت برسد.

انتهای پیام/

+

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

advanced-floating-content-close-btn
advanced-floating-content-close-btn