https://www.aftabno.ir

شناسه خبر :145705
۱۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۸
19 بازدید

جامعه ورزشی آفتاب نو: به گزارش آفتاب نو و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته مسابقات قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) در بخش کومیته پسران رده‌های امید و بزرگسالان طی روزهای ۲۶ الی ۲۸ و رده سنی نوجوانان و جوانان طی روزهای ۲۹ الی ۳۱ فروردین و در بخش دختران نیز رده‌های امید و […]

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته مسابقات قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) در بخش کومیته پسران رده‌های امید و بزرگسالان طی روزهای ۲۶ الی ۲۸ و رده سنی نوجوانان و جوانان طی روزهای ۲۹ الی ۳۱ فروردین و در بخش دختران نیز رده‌های امید و بزرگسالان طی روزهای ۱ الی ۳ اردیبهشت و رده‌ی نوجوانان و جوانان طی روزهای ۴ الی ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در استان همدان برگزار می‌شود.

سعید نیکوخصلت در مورد این رقابت‌ها گفت: حضور در مسابقات قهرمانی کشور برای تمامی کسانی که می‌خواهند پیراهن تیم ملی در سال ۱۴۰۳ را بر تن کنند، الزامی است. اعضای تیم ملی سال ۱۴۰۲ به شرطی از مسابقات قهرمانی کشور معاف هستند که گواهی پزشکی معتبر از فدراسیون پزشکی ارائه نمایند و یا این‌که جزو نفرات اعزامی به لیگ جهانی مصر باشند که همزمان با برگزاری مسابقات قهرمانی کشور خواهد بود.

وی افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته فینالیست‌های رده‌ی سنی امید در مسابقات قهرمانی کشور همدان، به مرحله بعدی انتخابی بزرگسالان نیز دعوت خواهند شد. از آنجا که مسابقات با رقابت‌های رده سنی امیدها شروع خواهد شد؛ بنابراین وزن‌کشی این رده سنی برای شرکت مجدد در مسابقات بزرگسالان نیز معتبر هست.

مدیر سازمان تیم‌های ملی خاطرنشان کرد: نفرات اول مسابقات قهرمانی کشور بزرگسالان در طول یک سال (خارج از این‌که به عضویت تیم ملی درخواهند آمد یا نه) از حمایت فدراسیون برای شرکت در یک دور از لیگ‌های جهانی سری آ یا پریمیر لیگ و یا برون‌مرزی پس از اخذ مجوز شورای برون مرزی توسط فدراسیون کاراته برخوردار خواهند شد.

نیکوخصلت در پایان یادآور شد: ارفاق وزنی رده‌های نوجوانان و جوانان به دلیل روند رشد بدنی در این رده وجود نخواهد داشت.

+

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

پ
برچسب ها:
اعلام زمان واریز حقوق مددجویان بهزیستی و کمیته امداد+ جزئیات باز، همان همیشگی! شرط عجیب استراماچونی برای سرمربیگری تراکتوری‌ها! سیل مشکل جدی در خط تولید مدیران خودرو ایجاد نکرد برای بازی با استقلال شرافتمان را می‌گذاریم | اخبار ورزشی اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تعیین شد | بازنشستگان تامین اجتماعی امروز حقوق جدید به همراه معوقات دریافت میکنند ؟! مردم ماشین و طلا بفروشند، خانه بسازند نکونام به خواسته‌اش رسید، سیاه پوشید و استقلال برد!/ قهرمانی به لطف پیراهن سیاهی که شانس می‌آورد اوسمار کار دست پرسپولیس داد؛ حالا بازی با سپاهان مهم‌تر شد/ بازیکنان پرسپولیس انگیزه نداشتند حرکت زن سپهر حیدری به سمت لخت شدن کامل!/عکس
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
سایت شما:
* نظری شما:
advanced-floating-content-close-btn