https://www.aftabno.ir

شناسه خبر :145794
۱۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۱
63 بازدید

جامعه ورزشی آفتاب نو: به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در شرایطی که عصر دوشنبه الاتحاد و الاهلی برابر یکدیگر قرار می‌گیرند، محمد الدعایه در جدیدترین گفتگوی خود به تمجید از حمدالله پرداخته و معتقد است که او بیش از کریم بنزما، هم‌تیمی فرانسوی خود، توانایی درخشش در دربی را دارد. به نقل از ورزش سه الدعایه […]

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در شرایطی که عصر دوشنبه الاتحاد و الاهلی برابر یکدیگر قرار می‌گیرند، محمد الدعایه در جدیدترین گفتگوی خود به تمجید از حمدالله پرداخته و معتقد است که او بیش از کریم بنزما، هم‌تیمی فرانسوی خود، توانایی درخشش در دربی را دارد.

به نقل از ورزش سه الدعایه در مصاحبه خود گفت: خدا را شکر حمدالله نسبت به بنزما برتری دارد. درست است که بازیکن فرانسوی جایزه بهترین بازیکن جهان را گرفته اما او در الاتحاد همان کریمی که می‌شناسیم، نیست و نمی‌دانم چرا در این سطح ظاهر می‌شود.

وی ادامه داد: مربی الاتحاد عوض شد اما بنزما عوض نشد. او یک بازی انجام می‌دهد و بعد از آن دو بازی را از دست می‌دهد. مدیریت تیم باید بداند بازیکن در چه حالی است. منطقی نیست که بهترین بازیکن جهان با الاتحاد موفق نشود.

ستاره سابق عربستان افزود: چه خوب که مدیریت الاتحاد با آمدن بنزما حمدالله را کنار نگذاشت، وگرنه به مشکل می‌خورد. حمدالله گل می‌زند و موقعیت خلق می‌کند. او روح تیم است. البته حضور همزمان حمدالله و بنزما در زمین مشکل فنی دارد و نحوه بازی آنها به تیم در زمین خدمتی نمی‌کند. اگر مربی راهی مناسب برای حضور همزمان آنها پیدا کند، قدرت تیم بالا خواهد رفت.

او در پایان تاکید کرد: فکر می‌کنم نتیجه دربی در دست حمدالله یا فراس البریکان باشد، چرا که آنها می‌توانند در کمترین موقعیت، گلزنی کنند.

۲۵۷ ۲۵۱

+

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

پ
برچسب ها:
اعلام زمان واریز حقوق مددجویان بهزیستی و کمیته امداد+ جزئیات باز، همان همیشگی! شرط عجیب استراماچونی برای سرمربیگری تراکتوری‌ها! سیل مشکل جدی در خط تولید مدیران خودرو ایجاد نکرد برای بازی با استقلال شرافتمان را می‌گذاریم | اخبار ورزشی اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تعیین شد | بازنشستگان تامین اجتماعی امروز حقوق جدید به همراه معوقات دریافت میکنند ؟! مردم ماشین و طلا بفروشند، خانه بسازند نکونام به خواسته‌اش رسید، سیاه پوشید و استقلال برد!/ قهرمانی به لطف پیراهن سیاهی که شانس می‌آورد اوسمار کار دست پرسپولیس داد؛ حالا بازی با سپاهان مهم‌تر شد/ بازیکنان پرسپولیس انگیزه نداشتند حرکت زن سپهر حیدری به سمت لخت شدن کامل!/عکس
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
سایت شما:
* نظری شما:
advanced-floating-content-close-btn