مهم‌ترین ۳ ماه زندگی ستاره پرسپولیس/ روزهای مرگ و زندگی از راه رسید!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

گیورگی گولسیانی مدافع گرجستانی که چند سالی است در فوتبال ایران حضور دارد، دومین سال حضورش را در پرسپولیس سپری می‌کند. او که فصل قبل همه جام‌های ممکن را با پرسپولیس برد، فصل جدید را با نیمکت نشینی شروع کرد. با این حال مصدومیت طولانی مدت مرتضی پورعلی‌گنجی باعث شد تا گولسیانی به مهره فیکس خط دفاعی پرسپولیس تبدیل شود. بازی‌های خوب او در این فصل باعث شد تا این بازیکن به تیم ملی کشورش دعوت شود و گرجستان را در بازی‌های انتخابی یورو همراهی کند. همراهی که با یک صعود تاریخی همراه بود و گولسیانی به همراه کشورش راهی مسابقات جام ملت‌های اروپا شدند.

رقابت‌هایی که چند ماه دیگر در آلمان برگزار خواهد شد. هرچند مدافع گرجستانی پرسپولیس در تیم ملی کشورش فیکس نیست، ولی حضور در مهم‌ترین تورنمنت فوتبالی در رده ملی در اروپا باعث خواهد شد تا جایگاه این بازیکن و خیلی دیگر از بازیکنان بالاتر رود و رزومه‌ای قوی برای این نفرات خواهد بود.گولسیانی که نمی‌خواهد تحت هیچ شرایطی این فرصت طلایی بدست آمده را از دست بدهد.

او وارد مهمترین ماه‌های دوران فوتبالی اش شده و می‌خواهد از این فرصت استثنایی نهایت استفاده را ببرد و عضوی از لیست نهایی تیم ملی گرجستان باشد. حضور ثابت در بازی‌های آینده پرسپولیس برای مدافع گرجستانی بسیار حیاتی است و او این روزها بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت و بازگشت به ایران ، با نهایت انگیزه تمزین می‌کند تا دوباره در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار بگیرد و در نهایت هم برای مسابقات جام ملت‌های اروپا در لیست نهایی تیم ملی گرجستان حضور پیدا کند. در واقع روزهای باقی مانده تا شروع یورو برای گولسیانی حکم مرگ و زندگی را دارد و او به خوبی می‌داند راه رسیدن به یورو تنها با درخشش با پیراهن پرسپولیس هموار خواهد شد.

بیشتر بخوانید: صعود تاریخی گرجستان به جام ملت‌های اروپا/ ستاره پرسپولیس تابستان به آلمان می‌رود؟

+

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

advanced-floating-content-close-btn
advanced-floating-content-close-btn