عذرخواهی مجری شبکه سه از استقلالی‌ها

جامعه ورزشی آفتاب نو:

در پی انتقاد باشگاه استقلال از آنچه «رفتار اهانت‌آمیز یکی از مجریان صداوسیما» خوانده شده بود و همچنین اعلام قطع روابط این باشگاه فرهنگی ورزشی با صداوسیما تا زمان «عذرخواهی رسمی»، مجری «سلام صبح بخیر» شبکه سه با انتشار فیلمی، رسما از استقلال و هواداران این باشگاه عذرخواهی کرد.

به گزارش آفتاب نو،حسین کلهر ـ مجری سلام صبح بخیر شبکه سه سیما ـ در بخشی از این ویدئو که با هدف عذرخواهی از هواداران باشگاه استقلال ضبط و منتشر شده است، می گوید: امروز خبری مبنی بر اینکه لوگوی باشگاه استقلال توقیف شده اعلام شد و من یک شوخی و کل‌کلی کردم که هوادارن را ناراحت کرده است. از هواداران عذرخواهی می‌کنم. رسما و قلبا قصد بی‌احترامی نداشتم چون با عوامل برنامه از جمله کارگردان و تهیه‌کننده در پشت صحنه کُری‌خوانی داریم.

وی سپس با بیان مراتب عذرخواهی خود از باشگاه استقلال، ابراز امیدواری کرد، افتخارات این باشگاه و ارتش دو ستاره، بیشتر و بیشتر شود و پرچمش روز به روز بالا بیاید و ستاره‌های بیشتری بگیرد.

مجری «سلام صبح بخیر» در پایان گفت: در این برنامه، هرگاه از آقایان ناصر حجازی، منصور پورحیدری، فرهاد مجیدی، علی منصوریان، امیر قلعه‌نوعی و هر فرد دیگری نام برده شده، با احترام بوده است. امیدوارم این شوخی و کُری‌ ما را ببخشید و می‌دانم طرفداران استقلال آن‌قدر لوتی و مرد هستند که از ما کینه‌ای به دل نگیرند و ما را ببخشند.

به گزارش آفتاب نو،باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ظهر امروز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که به دلیل صحبت‌های یکی از مجریان تلویزیون که آن را «اهانت‌آمیز» خوانده، خواهان “عذرخواهی رسمی” صداوسیما شده است.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *