امیری: عده‌ای دوست ندارند بیرانوند در چارچوب دروازه پرسپولیس باشد/در دربی هیچ تیمی از پیش برنده نیست

جامعه ورزشی آفتاب نو:

بازیکن پرسپولیس گفت: دربی همیشه حساسیت خاص خودش را دارد و یکی از مهم‌ترین بازی‌های لیگ است. امیدوارم در خور نام پرسپولیس و هوادارانش بازی کنیم و هر تیمی که استحقاقش را دارد برنده شود.

به گزارش آفتاب نو، وحید امیری بعد از برد یک بر صفر پرسپولیس مقابل نفت آبادان در مورد موقعیت‌سوزی بازیکنان گفت:  موقعیت‌هایی که ما به دست آوردیم از دقیقه ۸۵ به بعد و در اوج خستگی مهاجمان بود. مهاجمان پرسپولیس در چند فصل گذشته نشان داده‌اند که یکی از بهترین تمام‌کنندگان لیگ هستند و روز به روز بهتر می‌شوند.

بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس در مورد نوع بازی پرسپولیس و بردهای خفیف گفت: پرسپولیس در سه فصل گذشته عنوان قهرمانی را کسب کرده است و همچنان هم امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. نمی‌شود به این قضیه خرده گرفت که چرا با یک یا دو گل برنده می‌شویم. سابقه نشان داده تیم‌هایی که در لیگ قهرمان شده‌اند بیشترین گل‌های یک بر صفر را در کارنامه به دست آورده‌اند. امیدوارم این اتفاق در این فصل هم رخ بدهد و ما دوباره قهرمان شویم.

امیری در مورد حاشیه‌سازی برای بیرانوند گفت: عده‌ای برای علیرضا حاشیه درست می‌کنند. بیرانوند نشان داده بهترین گلر لیگ و حتی آسیا است. او بعد از درخشش در جام جهانی در جهان نیز معروف شد. علیرضا خودش را ثابت کرده است. عده‌ای دوست ندارند او در چارچوب دروازه پرسپولیس باشد و همیشه برایش حاشیه درست می‌کنند اما او همیشه با جان و دل برای تیمش بازی می‌کند.

وی در مورد نیمکت‌نشینی گفت: فرقی نمی‌کند چه کسی بازی می‌کند مهم نتیجه و پیروزی تیم است و همه دیدید که همه با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می‌کنند. 

امیری در مورد موقعیت‌سوزی علیپور گفت: خواهش می‌کنم شما هم فشار را از روی این بازیکن بردارید الان او سه سال است بدون اینکه حاشیه بسازد و یا کارت زرد دریافت کند برای تیم گلزنی می‌کند و تمام این اتفاقات به دلیل خستگی است. 

بازیکن اسبق ترابزون در مورد دربی گفت: دربی همیشه حساسیت خاص خودش را دارد و یکی از مهم‌ترین بازی‌های لیگ است. امیدوارم در خور نام پرسپولیس و هوادارانش بازی کنیم و هر تیمی که استحقاقش را دارد برنده شود.

امیری در مورد اینکه دربی در این فصل در هفته‌های ابتدایی برگزار می‌شود چه تأثیری می‌تواند بر نوع بازی دو تیم داشته باشد، اظهار داشت: چون دربی در هفته‌های اول برگزار می‌شود کار برای دو تیم سخت است چرا که هنوز کار و تاکتیک‌ تیم‌ها به طور کامل جا نیفتاده است. تاریخ نشان داده در دربی هیچگاه هیچ تیمی از پیش برنده نیست. امیدوارم در نهایت هواداران یک بازی تماشاگرپسند را ببینند.

وی در پایان در مورد اینکه در دربی در لیست اصلی خواهد بود یا نه، گفت: در این مورد هیچ اطلاعی ندارم و هرکسی که بازی می‌کند امیدوارم برای سربلندی پرسپولیس توپ بزند.

۴۴۱۶

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *