نگرانی کاپیتان پرسپولیس از برگزاری داربی در هفته چهارم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

امید عالیشاه می‌گوید زود برگزار شدن داربی با ناهماهنگی تیمش هم‌زمان شده و این نکته‌ای نگران‌کننده برای هر دو تیم استقلال و پرسپولیس است.

به گزارش آفتاب نو،امید عالیشاه، کاپیتان پرسپولیس دوشنبه شب پس از دیدار این تیم برابر صنعت نفت که با برتری یک گله شاگردان کالدرون خاتمه یافت اظهار کرد: ما به ۳ امتیاز این دیدار احتیاج داشتیم که با تلاش بازیکنان و حمایت هواداران به این مهم دست پیدا کردیم.

وی ادامه داد: ما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم اما مهم کسب پیروزی بود که به آن رسیدیم. از بازی‌های بعد باید بهتر شویم و از موقعیت‌هایی که ایجاد می‌کنیم بیش‌تر استفاده کنیم.

عالیشاه درباره ۹۰ به ۱۰ شدن ظرفیت ورزشگاه آزادی در داربی پایتخت تصریح کرد: به نظر من این سوال را خبرنگاران باید از خودشان بپرسند. امیدوارم این اتفاق شدنی باشد و رخ دهد و بدون مانع این دیدار برگزار شود.

او درباره صحنه مشکوک در داخل محوطه جریمه که توپ با دست مدافع صنعت نفت آبادان برخورد کرد توضیح داد: من در آن صحنه می‌خواستم توپ را به ترابی پاس دهم که دست بازیکن حریف مسیر توپ را عوض کرد. به نظر من پنالتی بود اما کارشناسان باید در این خصوص صحبت کنند.

عالیشاه درباره داربی پایتخت گفت: متاسفانه داربی در هفته‌های ابتدایی برگزار می‌شود و ناهماهنگی‌هایی هنوز وجود دارد اما ما باید بهترین عملکردمان را داشته باشیم و بتوانیم در آن دیدار هم پیروز شویم.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *