اسکوچیچ: خوب بازی کردیم ولی از نتیجه خوشحال نیستم/ پرسپولیس بدون اشتباه خودمان به ما گل نمی‌زد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سرمربی صنعت نفت تیمش را شایسته شکست مقابل پرسپولیس نمی‌داند.

به گزارش ایلنا، دراگان اسکوچیچ  پس از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: قطعا خوشحال نیستم از این نتیجه، خیلی عالی بازی را کنترل کردیم.


وی ادامه داد: تاکتیک خوبی انتخاب کردیم. با توجه به آنالیزی که از پرسپولیس داشتیم اگر آن اشتباه در تیم ما صورت نمی گرفت پرسپولیس به ما گل نمی زد و ممکن بود کنتر ل بازی را هم از دست می دادند.


وی افزود: یک مهاجم را بیرون گذاشته بودم و بعد از گل حریف من ۲ مهاجم را به میدان آوردم . از نظر تاکتیکی خیلی خوب بودیم. آن چیزی که از بازیکنان می خواستم که باور بیشتری داشته باشند. در حمله خیلی خجالتی بودیم و باید جرات بیشتری داشته باشیم در حملات.


سرمربی نفت آبادان در مورد ضربات اضافه بازیکنانش به توپ گفت: با توجه به بازی قبلی که یک گل خوردیم، این بار ریسک کردیم. بازیکنان ما بیشتر مقابل خودشان بازی می کردند تا بازیکنان پرپسولیس، حریف بازیکنان خوبی داشت و امتیاز خوبی گرفت.در خط هافبک و حمله گاهی ممکن است شانس را از دست بدهید. به پرسپولیس تبریک می گویم و ما از این باخت هم ناامید شدم.


اسکوچیچ درمورد بازی با قشقایی شیراز گفت: همیشه توجه ام به بازی آینده است. باید با یک تیم بازی می کردم فرقی نمی کرد چه حریفی باشد. برخی تیم های لیگ یکی قابل احترام هستند.

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *