فهرست معنادار رئال برای سفر به اتریش؛ مودریچ، آخرین مغضوب زیدان؟

جامعه ورزشی آفتاب نو:

زین الدین زیدان تصمیم گرفته تا مودریچ را به همراه خود به اتریش نبرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، رئال مادرید در ششمین بازی دوستانه خود در پیش فصل ۲۰-۲۰۱۹ از ساعت ۲۱:۳۰ چهارشنبه شب (به وقت تهران) در اتریش به مصاف ردبول سالزبورگ خواهد رفت.

زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید برای این سفر (که اولین سفر رئال به اتریش در ۱۱ سال گذشته خواهد بود) نام ۲۰ بازیکن را در فهرست تیمش قرار داده و در این فهرست، غایبان مطرحی نیز به چشم می‌خورند. گرت بیل، خامس رودریگز و ماریانو دیاز سه بازیکنی هستند که به دلیل ابهام در آینده خود این سفر را از دست داده اند.

رودریگو گوئز و تاکفوسا کوبو نیز دیگر خط خورده های این فهرست هستند، چرا که این دو قرار است چهارشنبه نخستین بازی خود را برای رئال مادرید کاستیا تحت هدایت رائول گونزالس انجام دهند. تیبو کورتوا و لوکا یوویچ دوباره به ترکیب بازیکنان بازگشته اند و کاسمیرو و ادر میلیتائو نیز بعد از استراحت طولانی خود (ناشی از حضور در فینال کوپا آمریکا) آماده اند تا نخستین دقایق حضور خود در پیش فصل ۲۰-۲۰۱۹ را تجربه کنند.

اما در بین دیگر غایبان این فهرست، نام لوکا مودریچ هم به چشم می‌خورد؛ بازیکنی که شنیده شده بدون مشکل بدنی و آمادگی و صرفا با تشخیص زین الدین زیدان سفر به اتریش را از دست داده است. آیا ستاره کروات هم به درهای خروجی رئال نزدیک شده است؟

مودریچ که اکنون آخرین برنده توپ طلا محسوب می‌شود، نقشی کلیدی در ۴ قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان اروپا در سال های گذشته ایفا کرده اما اکنون و در ۳۳ سالگی، به غروب خود نزدیک می‌شود. تابستان گذشته و بعد از نمایش های درخشان او در جام جهانی به همراه تیم ملی کرواسی، مودریچ تصمیم به جدایی از رئال گرفت اما علیرغم پیشنهاد جدی اینتر، رئال با خروج او مخالفت کرد و بعدها خود مودریچ نیز از ماندن در رئال استقبال کرد. 

فلورنتینو پرز نیز در واکنش به این تعهد، حقوق مودریچ را به ۱۰ میلیون یورو در سال ارتقا داد تا او نیز مانند بازیکنی چون کریم بنزما حقوق دریافت کند.

رئال در این تابستان به دنبال جذب یک هافبک بزرگ بوده و بعد از پل پوگبا، اکنون نوبت به دنی فن‌دبیک رسیده است. حضور یکی از این دو بازیکن، فضا را برای یکی از سه هافبک مرکزی رئال تنگ خواهد کرد و تمدید قرارداد با تونی کروس، نشان می‌دهد این لوکا مودریچ است که باید نگران جایگاه خود باشد. 

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 + = 11

عضو کانال ایتا شوید