پرسپولیس از اختلافات مدیران ضربه می‌خورد؟

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، در پی اختلافات مهرداد هاشمی عضو هیأت مدیره پرسپولیس با ایرج عرب مدیرعامل این باشگاه، هاشمی در هفته‌های اخیر در جلسات هیأت مدیره پرسپولیس شرکت نکرد و شنیده می‌شود او به زودی استعفای رسمی خود را از حضور در هیأت مدیره اعلام کند. هاشمی البته این روز‌ها سکوت را در پیش گرفته و به هیچ عنوان پاسخگوی رسانه‌ها نیست.
از طرف دیگر با وجود سکوت اعضای هیأت مدیره پرسپولیس و صحبت نکردن در باره مشکلات این باشگاه، اما اختلافات بین اعضای این هیأت مدیره به وضوح به وجود آمده و چند دستگی زیادی بین مدیران این باشگاه وجود دارد. ایرج عرب هم که انتقاد‌های زیادی در هفته‌های اخیر به او وارد شده با اضافه کردن برخی از افراد از ادارات کل شهرستان‌هایی مثل دلیجان و کرج به دنبال تقویت جبهه خود در پرسپولیس است. البته او نتوانست «شمیرانی» را از استان البرز به تهران بیاورد و احتمالا باید منتظر معرفی فرد جدید دیگری برای حضور در این باشگاه باشیم.
در این باره احتمالا باید منتظر اتفاقات جدید در پرسپولیس باشیم چرا که اوضاع نامناسب مدیریتی باشگاه پرسپولیس احتمالا آبستن تغییرات دیگری خواهد بود. در این بین خبر‌هایی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه شاید یکی دو عضو دیگر هیأت مدیره پرسپولیس همان کاری را انجام دهند که مهرداد هاشمی انجام داد. هاشمی دیگر قصد شرکت در هیات مدیره پرسپولیس را ندارد و شاید اگر وزیر ورزش و جوانان به اتفاقات این باشگاه ورود نکند روند تغییرات در هیات مدیره سرعت بیشتری بگیرد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 + 9 =

عضو کانال ایتا شوید