رکوردها و طلسم‌های لیگ نوزدهم؛ از تیم‌های بدون پیروزی تا تیمی با بهترین خط حمله و بدترین خط دفاع

جامعه ورزشی آفتاب نو:

هشت تیم تا پایان هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر هنوز بردی بدست نیاورده‌اند.

به گزارش وبسایت نود، شب گذشته با برتری پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر به پایان رسید. با پایان این هفته از رقابت‌های لیگ چند تیم هستند که هنوز نتوانسته‌اند بردی بدست بیاورند و دو تیم هم آمار ۱۰۰ درصد کلین شیت دارند. در این گزارش عملکرد مثبت و منفی تیم‌ها تا پایان هفته سوم را بررسی کرده‌ایم.

 

بیشترین برد برای شاگردان یحیی

شهرخودرو که فصل گذشته هم نتایج قابل قبولی با یحیی گل‌محمدی گرفته بود در لیگ نوزدهم هم توانست روند خوب خود را حفظ کند و حالا با کسب ۳ پیروزی از ۳ بازی خود و با کسب ۹ امتیاز صدرنشین جدول رده بندی است. شهرخودرو تنها تیمی است که این فصل آمار ۱۰۰ درصد پیروزی در بازی‌های خود دارد. 

هشت تیم اما هستند که هنوز نتوانسته‌اند در لیگ نوزدهم بردی بدست آورند. نفت مسجد سلیمان با مهدی تارتار، گل گهر سیرجان با وینکو بگوویچ، استقلال تهران با آندره‌آ استراماچونی ایتالیایی، ذوب‌آهن با علیرضا منصوریان، پارس جنوبی جم با فراز کمالوند، فولاد خوزستان با جواد نکونام، پیکان با حسین فرکی و شاهین شهرداری بوشهر با عبدالله ویسی در کسب پیروزی تا پایان هفته سوم ناکام بوده‌اند. 

 

۶ تیم بدون باخت

شهرخودرو با توجه به آمار ۱۰۰ درصد پیروزی‌ای که در بازی‌های خود دارد، طبیعتا باختی در این فصل نداشته. علاوه بر شاگردان یحیی گل‌محمدی، سپاهان با امیر قلعه‌نویی، سایپا با ابراهیم صادقی، تراکتور با مصطفی دنیزلی، نفت مسجد سلیمان با مهدی تارتار و گل گهر سیرجان با وینکو بوگوویچ تیم‌های بدون باخت در لیگ نوزدهم هستند. 

ماشین سازی تبریز با رسول خطیبی، پیکان با حسین فرکی و شاهین شهرداری بوشهر با عبدالله ویسی با دو باخت بیشترین باخت را در بین تیم‌های حاضر در لیگ برتر داشته‌‌اند. 

 

۱۰۰ درصد مساوی برای وینکو و تارتار

گل گهر سیرجان در این فصل اولین حضور خود در لیگ برتر را تجربه می‌کند. شاگردان وینکو بگوویچ در تیم گل گهر همراه با شاگردان مهدی تارتار در تیم نفت مسجد سلیمان آمار ۱۰۰ درصد تساوی در این فصل را دارند.

شهرخودرو با یحیی گل‌محمدی، پرسپولیس با گابریل کالدرون و ماشین سازی با رسول خطیبی تیم‌هایی هستند که در این فصل هنوز تساوی‌ای بدست نیاورده‌اند. 

 

بهترین خط حمله و بدترین خط دفاع برای شاگردان مهاجری

نساجی این فصل رضا مهاجری را روی نیمکت خود می‌بیند. قائمشهری‌ها تا پایان هفته‌ی سوم بهترین خط حمله لیگ را با زدن ۸ گل در اختیار دارند. بدترین خط حمله لیگ هم در اختیار تیم‌های تراکتور، ماشین سازی، پارس جنوبی و فولاد خوزستان است که این فصل فقط یک گل زده‌اند. 

سپاهان و تراکتور تیم‌هایی هستند که هنوز در لیگ نوزدهم گلی نخورده‌اند و بهترین خط دفاعی لیگ را در اختیار دارند. نساجی که بهترین خط حمله را تا پایان هفته‌ی سوم داشته، با ۸ گل خورده بدترین خط دفاعی لیگ را هم از آن خود کرده است.

شهرخودرو و سپاهان با تفاضل گل ۴+ بهترین تفاضل گل را تا پایان هفته سوم داشته‌اند. تیم قعرنشین شاهین شهرداری بوشهر هم با تفاضل ۴- بدترین تفاضل گل را تا پایان هفته سوم دارد.

 

فقط دو تیم

شهرخودرو مشهد و نساجی مازندران دو تیمی هستند که موفق شده‌اند در هر ۳ بازی خود گل بزنند. حاصل گلزنی در هر سه بازی برای شهرخودرو صدرنشینی در لیگ برتر و برای نساجی هم بهترین خط حمله‌ی رقابت‌ها را داشتن، شده است. 

سپاهان و تراکتور هم تیم‌هایی هستند که در این فصل، آمار ۱۰۰ درصد کلین‌شیت در بازی‌های خود دارند.   

۱۸۷۰
 

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *