جباری فردا با گل‌گهر به تبریز می‌رود/غیبت ۳ بازیکن اصلی در بازی مقابل تراکتور

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم گل‌گهر سیرجان که اردویی چند روزه را در تهران برای آمادگی بازی با تراکتورسازی تبریز برپا کرده بود عصر امروز آخرین جلسه تمرینی را در پایتخت انجام داد و قرار است اعضای این تیم فردا ظهر از تهران راهی تبریز شود.

با توجه به بُعد مسافت بین سیرجان و تبریز بازیکنان گل‌گهر مدتی را در تهران تمرین کردند و ۲ روز پیش از بازی اردوی خود را در تبریز برپا می‌کنند تا به این ترتیب از خستگی آنها به خاطر مسافرت جلوگیری شود.

پس از بازی با تراکتور نیز قرار است آنها به تهران برگردند و با پشت‌سر گذاشتن تمرین ریکاوری راهی سیرجان شوند و تمرینات خودشان را برای بازی هفته پنجم در خانه پیگیری کنند.

میلاد فراهانی دروازه‌بان اصلی گل‌گهر که در جریان بازی با پارس جنوبی دچار کشیدگی کشاله شده بود در بازی این هفته مقابل تراکتورسازی حضور نخواهد داشت و به جای او بشاگردی دروازه‌بان ذخیره گل‌گهر وظیفه حفاظت از قفس توری را برعهده خواهد داشت. 

علاوه بر فراهانی، مهرداد عبدی و یوسف وکیا نیز به علت مصدومیت غایبان گل‌گهر در بازی هفته چهارم خواهند بود ضمن اینکه به علت مشکلاتی صدور ITC کارت بازی اروش دلیچ مدافع صربستانی گل‌گهر هنوز صادر نشده و او نیز قادر به همراهی تیم در بازی روز جمعه نخواهد بود.

محمد جواهری مدیرعامل باشگاه گل‌گهر امروز در تمرینات این تیم حاضر شد و وضعیت و شرایط آنها را زیر نظر گرفت.

مجتبی جباری که مدتی است به عنوان مربی در گل‌گهر مشغول فعالیت است امروز به همراه بگوویچ بر عملکرد بازیکنان در تمرین نظارت داشت. جباری برای عقد قرارداد با باشگاه گل‌گهر به توافقاتی با این باشگاه رسیده است و ممکن است که مجوز نشستن او روی نیمکت گل‌گهر در هفته چهارم صادر شود. قرار است جباری فردا به همراه سایر اعضای تیم گل‌گهر به تبریز سفر کند.

انتهای پیام/

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *