رونالدو: باید بیشتر از مسی توپ طلا می بردم؛ رکوردها به دنبال من می آیند!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

فوق ستاره پرتغالی خودش را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال می داند.

به گزارش وبسایت نود، کریستیانو رونالدو در بخشی از مصاحبه اش با شبکه ITV انگلیس در مورد رقابت با لیونل مسی و جایگاه اش در تاریخ فوتبال صحبت کرده است.

رونالدو که همانند لیونل مسی فاتح ۵ جایزه توپ طلا شده گفته:«دوست دارم که توپ طلای بیشتری ببرم. فکر می کنم تا اینجا شایسته توپ طلا های بیشتری بودم. مسی بازیکن فوق العاده ای است. نام او در تاریخ ثبت شده اما فکر می کنم باید هفت و یا هشت توپ طلا ببرم تا بالاتر از مسی قرار بگیرم. من و مسی دوست صمیمی نیستیم اما در ۱۵ سال گذشته در اوج بودیم. رابطه خوبی با او دارم و می دانم که حضور او به من کمک کرده تا بهتر شوم.

می دانم که به خاطر کارهایی که کردم نامم در تاریخ فوتبال ثبت شده است. من خودم را شماره یک می دانم اما اگر از نظر عده ای از هواداران فوتبال شماره یک فرد دیگری است و من شماره دو هستم باید بگویم که این چندن اهمیتی برایم ندارد. می دانم که نامم به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ ثبت شده است.

برای موفق شدن تنها استعداد کافی نیست. برای رسیدن به اینجا تلاش زیادی کردم. از خودگذشتگی های زیادی کردم تا به این موفقیت ها برسم. من به کسب موفقیت اعتیاد دارم. این چیز بدی نیست. همین مسئله به من انگیزه می دهد.  من به دنبال رکوردشکی نمی روم بلکه رکوردها به دنبال من می آیند!»

۲۰۳۱

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *