گل نزدن‌هایم برای پرسپولیس را در لیگ جبران می‌کنم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، محمدامین اسدی مهاجم جوان تیم امید و پرسپولیس یکی از بازیکنانی است که گابریل کالدرون توجه زیادی به او دارد و در اکثر بازی‌های دوستانه او را در ترکیب اصلی قرار می‌دهد. اسدی می‌گوید برای فصل جدید انگیزه زیادی دارد تا در ترکیب پرسپولیس خودش را نشان دهد. گفت‌وگوی ما با این بازیکن جوان را در ادامه می‌خوانید.

*محمدامین شرایط خودت و پرسپولیس چطور است؟
خدا را شکر همه چیز خوب و عالی است. تمرینات بسیار خوبی در این مدت انجام دادیم. کل تیم آماده هستند تا بازی‌ها آغاز شود. امیدوارم در کنار هواداران خوب‌مان یک فصل به یادماندنی داشته باشیم. شرایط خودم هم خوب است. بدنسازی خوبی انجام دادم و آماده‌ام به تیم کمک کنم.
* کار کردن با کالدرون چطور است؟
اگر بخواهم در یک کلمه بگویم لذت‌بخش است. کالدرون مربی جنتلمن و بادانشی است و کارنامه بسیار خوبی دارد. در همین مدت کوتاه چیز‌های زیادی یاد گرفتم. امیدوارم کالدرون با پرسپولیس نتایج مناسبی بگیرد.
* آن طور که مشخص است به سبک بازی‌ات علاقه دارد.‌
نمی‌دانم چه بگویم. تا به حال به صورت خصوصی با هم حرف نزدیم تا نظرش را در مورد خودم متوجه شوم. ولی این را می‌دانم کالدرون کار کردن با جوان‌ها را دوست دارد و در طول فصل به آن‌ها میدان می‌دهد. پرسپولیس جوان‌های خوبی دارد که قطعاً باتوجه به درگیر بودن در سه جام می‌توانند به تیم کمک کنند.
*باتوجه به خرید احتمالی مهاجم خارجی ترافیک زیادی در تیم ایجاد می‌شود.
پرسپولیس تیم بزرگی است و بازی کردن در آن بسیار دشوار خواهد بود. ترافیک در خط حمله طبیعی است، چون ما در تیم‌مان بازیکنان باکیفیت زیادی داریم. من هم مثل سایر بازیکنان تلاش می‌کنم اول خوب تمرین کنم، بعد هم اگر فرصت بازی کردن به من رسید بتوانم از آن نهایت استفاده را ببرم.
* در بازی‌های دوستانه که به میدان رفتی چند فرصت خوب گلزنی را هدر دادی.
بله متأسفانه در این بازی‌ها چند فرصت گلزنی داشتم که با بدشانسی توپ‌هایم گل نشد. البته قبول دارم شاید بی‌دقتی خودم هم در این موضوع دخیل بوده است. به هواداران پرسپولیس قول می‌دهم این گل نزدن‌هایم را در لیگ جبران می‌کنم تا دل هواداران شاد شود.
*پرسپولیس امسال می‌تواند قهرمان شود؟
ما در سه فصل گذشته قهرمان مطلق لیگ برتر بودیم و قهرمان شدیم در این فصل هم قطعاً هواداران‌مان بازهم قهرمانی می‌خواهند که توقع بی‌جایی نیست، چون پرسپولیس آنقدر بزرگ است که جز قهرمانی چیزی طرفداران‌مان را راضی نمی‌کند. ضمن اینکه تیم ما بازیکنان باکیفیت و کادر فنی خوبی دارد و به طور حتم پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی خواهد بود و هدف‌مان پوکر در قهرمانی لیگ برتر است.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 7 = 11

عضو کانال ایتا شوید