ملاقات مدیران رئال و پاریسن‌ژرمن در پاریس؛ بحث بر سر نیمار و ام‌باپه

جامعه ورزشی آفتاب نو:

روسای دو باشگاه پیش از دیدار چهارشنبه شب، ناهار را همراه یکدیگر صرف می‌کنند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، مدیران دو باشگاه رئال مادرید و پاریسن‌ژرمن از فرصت به دست آمده پیش از دیدار چهارشنبه شب دو تیم استفاده کرده و با یکدیگر درباره فوتبال گفت و گو خواهند کرد. 

مطابق رسوم فلورنتینو پرز و ناصر الخلیفی وعده ناهار را به همراه یکدیگر و در رستوران گای ساووی پاریس صرف می‌کنند و پرز قصد دارد در این دیدار امکان جذب دو ستاره باشگاه پاریسن‌ژرمن، نیمار و کیلیان ام‌باپه را جویا شود. 

الخلیفی برخلاف بارسلونا، ارتباطات دوستانه ای با رئال و شخص فلورنتینو پرز دارد و معاهدات میان این دو بدون کوچک ترین تنشی انجام گرفته است. در آخرین نمونه نیز دو باشگاه دروازه بانان خود، آلفونس آرئولا و کیلور ناواس، را بعد از مذاکرات نسبتا کوتاهی معاوضه کردند.

اما در سمت دیگر، علاقه رئال به جذب نیمار و کیلیان ام‌باپه بر هیچ کس پوشیده نیست و جدی تر شدن این علاقه شاید موجب پایان این روابط دوستانه شود. در زمانی که ام‌باپه در موناکو حضور داشت رئال فاصله ای با جذب او نداشت و اکنون هم پرز در حال برنامه ریزی جهت ارائه پیشنهادی سنگین برای جذب او در آینده است؛ پیشنهادی که رابطه صمیمانه دو باشگاه را به شکلی جدی محک خواهد زد. 

در این رابطه رئال باید هم ام‌باپه را راضی به ترک خانه خود، پاریس کند و هم باشگاه او را به این واگذاری راضی کند. اگر بخواهیم رفتار پاریسن‌ژرمن را براساس مقاومت این باشگاه در برابر بارسلونا در این تابستان (پرونده نیمار) پیش بینی کنیم، رئال کار فوق العاده سختی خواهد داشت. هدف نهایی پاریسن‌ژرمن فتح لیگ قهرمانان اروپا است و آن ها به خوبی می‌دانند برای دستیابی به این هدف نباید یک باشگاه فروشنده باشند.

داستان نیمار اما، حداقل از زاویه دید رئال، متفاوت است. ستاره ۲۷ ساله برزیلی پیش از این بارها در رادار رئال قرار داشته اما حضور ۴ ساله او در بارسا و البته تمایل قلبی او به بازگشت به نیوکمپ، رئال را عملا به گزینه دوم او تبدیل کرده است. با این حال، پرز همچنان احتمال چنین انتقالی را مورد بررسی قرار خواهد داد.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *