سرمربی پاریسن‌ژرمن در رادار منچستریونایتد و بارسلونا

جامعه ورزشی آفتاب نو:

توماس توخل خود در پاریسن‌ژرمن جایگاه لرزانی دارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مترو، منچستریونایتد به شکل ویژه ای عملکرد توماس توخل، سرمربی آلمانی پاریسن‌ژرمن را تحت نظر گرفته است. 

اوله گونار سولسشائر سرمربی کنونی منچستریونایتد است که در ماه مارچ (بعد از درخشش در دوران حضور موقت) به عنوان سرمربی دائمی منچستریونایتد منصوب شد و قراردادی ۳ ساله با این باشگاه به امضا رساند. او که در تابستان هدف اولیه خود را جذب بازیکنان جوان اعلام کرده بود، هم اکنون در حال ساختن تیم خود است اما به خوبی می‌داند که شاید فرصت خیلی زیادی برای این کار نداشته باشد. 

در کنار این، Le10 Sport فرانسه منچستریونایتد را تنها یکی از دو باشگاهی می‌داند که عمکلرد توخل را زیر نظر گرفته اند. به گزارش این منبع فرانسوی، بارسلونا نیز بعد از شروع نسبتا ضعیف فصل ۲۰-۲۰۱۹ و به اوج رسیدن انتقادات نسبت به عملکرد ارنستو والورده، نگاه ویژه ای به توخل دارد. 

توخل ۴۶ ساله که سابقه هدایت ماینتز و دورتموند را هم در کارنامه خود دارد و از سال ۲۰۱۸ روی نیمکت پاریزین حضور یافته، خود تحت فشار زیادی در این باشگاه قرار دارد. او در فصل اول تیمش را به قهرمانی در لیگ یک رساند اما در دو جام داخلی فوتبال فرانسه ناکام بود و در اروپا نیز، تیمش در مرحله یک هشتم نهایی مقابل منچستریونایتد حذف شد. تکرار چنین نمایشی برای یک فصل دیگر، به خصوص در لیگ قهرمانان، جایگاه توخل را کاملا متزلزل خواهد کرد. 

در مورد سولسشائر باید گفت که هدف یونایتد برای این فصل، حضور در جمع ۴ تیم اول جدول و بازگشت به لیگ قهرمانان است و برآورده شدن این هدف، جایگاه مرد نروژی را مستحکم خواهد ساخت.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *