پیروزی مس در داربی لیگ فوتسال

جامعه ورزشی آفتاب نو:

تیم فوتسال مس سونگون در حساس‌ترین بازی هفته پایانی نیم فصل مقابل گیتی‌پسند به برتری رسید.

به گزارش آفتاب نو،هفته سیزدهم و پایانی نیم فصل اول لیگ برتر عصر امروز(چهارشنبه) برگزار شد که در مهمترین بازی تیم های مس سونگون و گیتی پسند به مصاف هم رفتند. در این بازی گیتی پسند که به داربی فوتسال ایران شناخته می‌شود از ۵ بازیکن امید خود استفاده کرد و ابوالفضل حسین خانی با ۱۷ سال در درون دروازه این تیم بود. این بازی نزدیک در نهایت با برتری ۳بر۲ مس به پایان رسید تا شانس مسی ها برای قهرمانی نیم فصل زیاد شود.

در سایر دیدارها فرش آرای مشهد در حالی که شروع خوبی داشت و با ۶ گل از اهورا پیش بود ۴ گل خورد و در نهایت با نتیجه ۶ بر۴ به پیروزی رسید تا با قرار گرفتن در رده سوم نیم فصل را پشت سر بگذارد.

هایپر شاهین شهر در مصاف با شاهین کرمانشاه به یک برد پرگل رسید تا جدال تیم‌های تازه لیگ برتری شده را شاهین شهری ها ببرند.

با این برد اوضاع هایپر در جدول بهتر شد. مقاومت البرز در دیداری حساس و نزدیک در خانه آذرخش این تیم را شکست داد تا تیره روزی های شاگردان روزپیکر ادامه داشته باشد. سن ایچ که نیم نگاهی به جدول داشت با وجود برتری مقابل ستارگان در اکثر دقایق ناباورانه شکست خورد اما جایگاه خود در رده دوم جدول را حفظ کرد.

حفاری خوزستان در دیدار دشوار و نزدیک در سالن بدون تماشاگر ارژن را شکست داد. در آخرین بازی این هفته هم شهروند ساری در قلعه عقابها محمد سیمای قم را از کورس مدعیان عقب انداخت و خودش را به بالای جدولی‌ها نزدیک کرد.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *