دوست دارم مصاحبه کنم، هدفم حمایت است!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، علی فتح‌الله‌‌زاده مدیرعامل سابق استقلال در خصوص قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر نوزدهم و برخورد با پرسپولیس در هفته چهارم اظهار داشت: استقلالی‌ها باید این اتفاق را به فال نیک بگیرند، زیرا عدد ۴ برای استقلالی‌ها یادآور خاطرات خوب است. شاید هم دوباره امسال این عدد برای ما خلق شود.

وی ادامه داد: درست است که دربی امسال در هفته‌های ابتدایی برگزار می‌شوند، اما این را هم با ید در نظر بگیریم مهم این است که یک تیم بتواند با تمرکز بالا در آن ظاهر شود و سه امتیاز را کسب کند.

مدیرعامل سابق استقلال در خصوص جلسه‌اش با خطیر معاون سابق استقلال افزود: ایشان دیگر دراستقلال سمتی نداشت چند تا مورد بود و چون گفته بودند سند‌های سال‌های گذشته در باشگاه استقلال موجود نیست من رسید سند‌ها را به ایشان نشان دادم تا بروند از کسانی که این اسناد را تحویل گرفته‌اند سوال کنند.

مدیرعامل سابق استقلال درباره اینکه آیا قرار است دیگر در مورد استقلال مصاحبه نکند اذعان داشت: هر زمانی که لازم بدانم مصاحبه می‌کنم، زیرا بیشتر مصاحبه‌های من جنبه حمایت از تیم را داشته و اگر هم فکری می‌کنید تاکنون مصاحبه‌های من مشکلی ایجاد کرده بگویید تا جواب بدهم.

فتح‌الله‌زاده در پایان در خصوص اینکه گفته می‌شود لوگوی استقلال به خاطر چک وی توقیف شده است گفت: چنین چیزی صحت ندارد اگر مال زمان بنده است نشان دهند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + 4 =

عضو کانال ایتا شوید