مهدوی: تاکتیک خودمان را در زمین به اجرا گذاشتیم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

مربی تیم فوتبال نوجوانان ایران معتقد است که تیم فلسطین نسبت به مالدیو حریف بهتری برای ایران خواهد بود.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرضا مهدوی در ابتدا درباره بازی روز گذشته مقابل مالدیو گفت: بازی خیلی خوبی مقابل مالدیو داشتیم. این تیم در دقایقی از خودش عملکرد بسیار خوبی نشان داد اما توانستیم در همان دقایق اول گل بزنیم.


وی ادامه داد: به نظرم تیم مالدیو اصلا دست و پا بسته نبود. حتی تصورم این بود که با تیم ضعیف‌تری رو به رو شویم اما این تیم نشان داد که با گذشته‌اش تفاوت‌هایی دارد. از طرفی ما هم تاکتیک مدنظر خودمان که ۵ ماه است روی آن کار می کنیم را در زمین مسابقه به اجرا گذاشتیم.


مربی تیم فوتبال نوجوانان افزود: مالدیو حریف سرسختی برای فلسطین و افغانستان خواهد بود و به خصوص تیم فلسطین را اذیت خواهد کرد. به هرحال این بازی تمام شد و به بازیکنانمان خسته نباشید می‌گویم و امیدواریم که همین روند ادامه داشته باشد.


مهدوی درخصوص بازی فردا مقابل فلسطین تصریح کرد: بازیکنان فلسطین نسبتا بلند قامت هستند اما تاکتیک مشخصی ندارند. این تیم روز گذشته مقابل افغانستان خیلی سرحال نبود که به نظرم به دلیل این بود که بازی اولشان در این مسابقات را پشت سر می‌گذاشتند. به طورکلی فکر می کنم فلسطین حریف خوبی برای تیم ما خواهد بود و با توجه به اینکه فیزیک آنها نزدیک به بازیکنان ما است و با درنظر گرفتن اینکه همه حریفان با انگیزه دو چندان مقابل تیم ایران حاضر می شوند، پس بازی بهتری را شاهد باشیم.

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *