مقابل ماشین‌سازی به دنبال برد هستیم/ باید حقمان را بگیریم تا به شرایط بهتری برسیم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: ما در دیدار با ماشین سازی میزبان هستیم اما برای ما فرقی نمی‌کند که میزبان باشیم یا میهمان.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، حسین فرکی در نشست خبری پیش از بازی با ماشین‌سازی اظهار داشت: این بازی چهارم ما با ماشین سازی که یک بازی خانگی است، هرچند برای تیمی مثل پیکان فرقی ندارد داخل خانه یا خارج از خانه بازی کند.پیکان هوادار زیادی نخواهد داشت که این مساله روی روند بازی تاثیرگذار است. ماشین سازی ۳ امتیاز دارد و ما از ۳ بازی یک امتیاز داریم.

فرکی ادامه داد: از نظر نتیجه‌گیری حق پیکان بیشتر از یک امتیاز بوده که باید حقمان را بگیریم تا به شرایط بهتری برسیم. برای ماشین‌سازی و رسول خطیبی احترام قائلم، خطیبی از شاگردان خودم بوده با این حال در این مسابقه تمام تلاشمان را برای برد انجام می‌دهیم و در ادامه هم سعی می‌کنیم در لیگ شرایط بهتری پیدا کنیم. تیم ما از نظر امتیازی خوب نبوده اما از نظر فنی روند رو به جلویی داشته‌ایم.

وی تصریح کرد: در نیمه اول بازی با شهرخودرو خوب نبودیم و گل خوردیم اما در ادامه بهتر شدیم در بازی با نساجی ۴ بر ۳ باختیم آن هم در حالی که می‌توانستیم برنده باشیم. آن مسابقه پرگل و جذاب بود ولی با اشتباهاتی که داشتیم باختیم در بازی سوم هم مقابل شاهین بوشهر قرار گرفتیم که هر دو تیم دو باخت از قبل داشتند. تیم پیکان از نظر کیفیت شرایط خوبی دارد اما از نظر امتیازگیری باید حق‌مان را بگیریم و حق‌مان بیشتر از یک امتیاز بوده است و امیدوارم در ادامه روند بازی پیکان به گونه‌ای باشد که بازی با کیفیت همراه با نتیجه باشد زیرا در فوتبال نتیجه حرف اول را می‌زند.

سرمربی پیکان درمورد اینکه به نظر می‌رسد تیم شما بازیکن شاخصی که بتواند به تیم کمک کند را ندارد اظهار داشت: به هر حال فکر می‌کنم هر تیمی به چنین بازیکنانی نیاز داشته باشد. خیلی از تیم‌ها نیز در این مورد دچار مشکل هستند با این حال ما بازیکنان خوبی داریم، من معتقدم اول باید تیم از نظر کار گروهی خوب باشد و این مسأله منجر به نتیجه شود ضمن اینکه گاهی بازیکنان شاخص، توانمند و خاص می‌توانند نتیجه بازی را تغییر بدهند، در فوتبال دنیا چنین بازیکنانی وجود دارد و همچنین در فوتبال ما.

فرکی گفت: در تیم خودمان شاید این کمبود به چشم بیاید اما ما در سه بازی گذشته موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم که این شانس را نداشتیم که از آنها به خوبی استفاده کنیم البته من با نظر شما موافق هستم، جابر انصاری را با همین هدف گرفتیم که او بدشانسی آورد و مصدوم شد، البته مشکلش رفع شده و اکنون با ما تمرین می‌کند. بازیکنان خوبی هم داریم که در ادامه با فشار و استرس کمتر می‌توانند مشکل تیم را حل کنند بازیکنانی مثل صالحی، مقانلو، واسعی، فراز امامعلی و … اینها با ما کار می‌کنند و می‌توانند به گونه‌ای عمل کنند که کمبود را در خودمان احساس نکنیم.

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *