کشتی قهرمانی جهان|امامی، افضلی، کریمی و محبی حریفان خود را شناختند

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به قزاقستان، مراسم قرعه‌کشی چهار وزن دوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان عصر امروز در سالن باریس نورسلطان قزاقستان برگزار شد که نمایندگان کشورمان در اوزان ۷۰، ۷۴، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم حریفان خود را شناختند و از صبح فردا روی تشک خواهند رفت.

در وزن ۷۰ کیلوگرم یونس امامی بعد از استراحت در دور اول با برنده دیدار پریزنی از آلبانی و کای از چین روبرو خواهد شد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم رضا افضلی در دور نخست به مصاف گارزون کابالرو، کشتی کهنه کار امامی و حریف سابق مهدی تقوی و دارنده مدال های برنز جهان از کوبا می‌رود که در صورت پیروزی در این مسابقه با برنده دیدار عبدالرحمانوف از ازبکستان و گومز از پرتوریکو سرشاخ خواهد شد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم علیرضا کریمی بعد از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده دیدار روبائف از مولداوی و سان از چین خواهد رفت. کشتی‌گیران ترکیه، روسیه و بلاروس در گروه کریمی قرار دارند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم یدالله محبی در دور اول به مصاف دورجخاند از مغولستان خواهد رفت و در صورت پیروزی در این دیدار در مرحله بعد با نیکولاس گویازدوفسکی، دارنده ۲ مدال برنز ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ جهان از آمریکا رو در رو خواهد شد. خوگائف را از روسیه و گنو پتریاشویلی، قهرمان جهان و المپیک از گرجستان در گروه محبی قرار دارند.

انتهای پیام/

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *