دنیزلی: در کورس قهرمانی خواهیم بود/ مشکل گلزنی را به زودی حل می‌کنیم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سرمربی تراکتور معتقد است تیمش فردا برابر تیمی دفاعی و منسجم بازی دارد.

به گزارش آفتاب نو،مصطفی دنیزلی سرمربی تراکتور در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر گل گهر سیرجان در هفته چهارم لیگ برتر، اظهار کرد: چنین مسابقه‌ای هم برای ما و هم برای حریف حائز اهمیت است. نسبت به ۳ بازی فصل قبل امتیازهای بیشتری داریم اما این داده‌های آماری ارزشی ندارد و ما بعد از این دیدار وارد کورس قهرمانی می‌شویم.

وی ادامه داد: بعد از این، تراکم بازی‌های ما بیشتر می‌شود و دیدار جام حذفی و اردوی تیم ملی خواهیم داشت و بعد از آن هم در دو دیدار مهمان خواهیم بود و این فشردگی مسابقات کار ما را سخت می‌کند. در این حال اهمیت این دیدارها برای ما بالا است. در دیدار با ذوب‌آهن نمایشی کمتر از انتظار را ارائه دادیم اما خیال هواداران راحت باشد که ما همیشه در کورس قهرمانی خواهیم بود. تیم‌هایی که ملی‌پوش بیشتری دارند در زمان اردوهای تیم ملی بیشتر آسیب می‌بینند. در دیدار با پرسپولیس هوداران ما استقبال بیشتری کردند که باعث شد نتیجه دلخواهشان باشد.

دنیزلی افزود: برای دیدار فردا مازولا را نخواهیم داشت. امکان داشت که تماشاگران‌مان را نداشته باشیم اما آن‌ها فردا پیش ما خواهند بود و ما را حمایت خواهند کرد. بازیکن، مربی، هوادار و تماشاگر امکان اشتباه دارند اما باید تلاش شان را انجام بدهند که تیم‌شان به دردسر نیفتد.

سرمربی تراکتور گفت: ما در حمله به یک سری از مشکلات برخورد کردیم. ما نباید فصل قبل را با این فصل مقایسه کنیم. ما در شرایط خسته‌کننده‌ای این ۳ دیدار را برگزار کردیم. ذوب‌آهن در گذشته یکی از تیم‌های پرادعای لیگ بوده و نتیجه بدی مقابل این تیم نگرفتیم و عملکرد تیم ما قابل توجیه است. مشکلات گلزنی خود را به زودی حل خواهیم کرد. مازولا در تبریز مصدوم شد و قبل از آن یک مصدومیت خفیف داشت و دیدار با نفت مسجدسلیمان باعث شد تا مصدومیتش شدیدتر شود. سال قبل من بازیکنی داشتم که مصدمیتی شبیه مازولا داشت و ۶ ماه برای ما بازی نکرد. مازولا را برای مداوا به یک کلینیک تخصصی در استانبول فرستادیم تا این مصدومیت فوری درمان شود. من ۱۰ سال با آن‌ها کار کرده بودم و به آن‌ها اطمینان دارم و امکانات بیشتری نسبت به ایران دارند. این طبیعی است که یک بازیکن برای درمان به خارج از کشور برود. آخر هفته پیش رو مازولا به ایران برمی‌گردد و تمریناتش را ادامه خواهد داد.

وی درباره خلاقیت کم تیمش در امر گلزنی توضیح داد: خلاقیت کم و کمبود گلزنی دلایل مختلف و مرتبطی دارد. کوین فرچونه باید با سایر بازیکن‌ها هماهانگ شود و این موضوع به مرور زمان حل خواهد شد. وقتی بتوانیم تفکرات‌مان را در زمین پیاده کنیم، فاز هجومی تیم ما مشخص خواهد شد و می‌توانیم بیشتر و بهتر گل بزنیم.

دنیزلی افزود: برای هر مسابقه امکان دارد تاکتیک‌های تیم تغییر کند. با تیم منسجم و دفاعی بازی داریم که در ۳ بازی قبلی خود بازنده نبوده است. وقتی تیم ما مقابل هواداران‌مان بازی کند، سریع‌تر و هجومی و بهتر خواهیم بود و این موضوع را فردا خواهیم داد. نوع آغاز بازی مهم است اما نوع و نتیجه پایان بازی مهم‌تر است. فردا یک تیم بسیار قوی‌تر و موقعیت‌سازتر را خواهیم دید.

سرمربی تراکتور در پایان گفت: بگوویچ از ابزاری که دارد خیلی خوب استفاده می‌کند. لیگ به نحوی است که در هر دیدار تشخیص تیم برنده سخت است. حتی تیم شهرخودرو که در صدر جدول است، به سختی به ۹ امتیاز رسیده و این ویژگی لیگ ایران است. تا زمانی که کارمان را خوب انجام دهیم، عملکرد تیم‌های دیگر برای‌مان مهم نیست.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *