گل‌محمدی: بازی سختی مقابل فولاد داریم/ هواداران کنارمان باشند

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سرمربی شهرخودرو خراسان گفت: باید از تک‌موقعیت‌ها مقابل فولاد به بهترین شکل استفاده کنیم تا در کنار هواداران به چهارمین برد دست یابیم.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های شهرخودرو خراسان و فولاد خوزستان اظهار کرد: این چهارمین بازی ما در لیگ است و با توجه به وضعیت خوبی که در جدول داریم، سعی داریم که به سه امتیاز خانگی دست یابیم و صدرنشین باقی بمانیم.


وی افزود: انگیزه زیادی برای این مسابقه داریم و بازیکنانم با توجه به تمرینات خوبی که در هفته جاری داشتند، در مقابل دیدگان هواداران می‌خواهند بازی خوبی به نمایش بگذارند.


گل‌محمدی تصریح کرد: فولاد تیم سرسختی است و کار راحتی برای کسب سه امتیاز نداریم. باید تمرکز بالا و دوندگی زیادی داشته‌باشیم تا به خواسته خود برسیم. مشکلات زیادی در خصوص مصدومیت‌ها داشتیم و هنوز هم برخی از بازیکنان به فرم مطلوب نرسیده‌اند. البته بازیکنانی که در هفته‌های اخیر به میدان رفته‌اند، از جان مایه گذاشته‌اند.


وی تصریح کرد: امین قاسمی‌نژاد، فرشاد محمدی‌مهر و روح‌الله باقری مصدومان ما هستند. ضمن اینکه چند بازیکن هم تازه از مصدومیت رهایی پیدا کرده‌اند و به تازگی به جمع ما اضافه شده‌اند. چند بازیکن هم در تیم ملی جوانان داریم که هنوز به ما اضافه نشده‌اند.


سرمربی شهرخودرو خراسان گفت: بخشی از مصدومیت‌ها به زمین چمن برمی‌گردد، دلایل دیگری هم وجود دارد که جای گفتنش اینجا نیست. از مسئولان آستان‌قدس نیز که اجازه دادند این هفته آنجا تمرین کنیم، باید تشکر کنم. قول داده‌اند تا دی ماه زمین شماره ۲ امام رضا (ع) را به ما بدهند، باید باز هم تشکر کنم.


گل‌محمدی در خصوص قرعه‌کشی جام حذفی و قول قهرمانی گفت: تابحال قول قهرمانی ندادم و نمی‌دهم، قول دادن در فوتبال موضوعی نیست که حتی بزرگان فوتبال دنیا به آن بپردازند. فقط قول می‌دهم که تک‌تک ما تمام تلاش‌مان را برای موفقیت داشته‌باشیم.


وی گفت: با بازی شناور مدنظرم هنوز فاصله داریم و چند هفته‌ای زمان می‌برد که به آن فرم سابق برگردیم. مقداری جای نگرانی هست و باید با تمرکز بیشتر روی تمرینات به فرم ایده‌آل برسیم.


گل‌محمدی در خصوص نتایج فولاد گفت: نتایج هفته‌های اخیر و بازی‌های فولاد نشاندهنده قدرت این تیم است. بازی سختی داریم، نباید حریف را دست کم بگیریم. باید انرژی مضاعفی برای پیروزی بگذاریم. حریف چه وقتی توپ را در اختیار دارد و چه هنگام دفاع، خوب کار می‌کند. شاید فردا موقعیت زیادی گیرمان نیاید، باید از تک‌موقعیت‌ها نهایت استفاده را ببریم‌. امیدوارم فردا شاهد حضور گسترده هواداران باشیم.

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *