اشتباهات داوری به ما ضربه زد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

خبرگزاری فارس: وریا غفوری در حاشیه تمرین امروز استقلال گفت: فکر کنم شرایط و حساسیت این بازی را می دانیم. هم برای ما و هم برای هواداران هر دو تیم حساس است. شروع خوبی نداشتیم، اشتباهات داوری به ما ضربه زد اما ان شاالله در این بازی بتوانیم نتیجه خوب بگیریم که برگشت خوبی به لیگ داشته باشیم و بتوانیم جایگاهمان را در جدول ارتقا بدهیم.

غفوری در مورد نبود فرشید اسماعیلی گفت: یک اشتباه باعث شد تا ما او را نداشته باشیم. فرشید اسماعیلی یک بازیکن مهم در تیم است. قطعا جای خالی او ساده پر نمی شود و این برای تیم ما خوب نیست. امیدوارم بازیکنان جایگزین بتوانند جای او را پر کنند و بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی در مورد نبود مهدی قائدی و شیخ دیاباته گفت:‌ متاسفانه ما شیخ را نداریم و بعید می دانم به بازی برسد ولی قائدی فکر کنم مشکلی ندارد و نمی دانم از کجا می گویید که نیست. او تمرین می کند و ان شاالله به بازی هم برسد و بهترین عملکرد را داشته باشد.

کاپیتان استقلال در مورد اینکه گفته می شود تیم استقلال بد بسته شده گفت:‌بازیکنان ما اگر کارشناسی صحبت کنیم هیچ کس نمی تواند بگوید این تیم تیم ضعیفی است یا بازیکنان ضعیفی دارد. همه بازیکنان ما توانمند هستند، چیزی که به ما ضربه زده تغییرات زیاد بوده، یک سری آدم ها آمدند بیشترین تغییرات را در تیم ما ایجاد کردند و بعد هم استعفا کردند و رفتند و خودشان را قایم کردند و متاسفانه دیگر جوابگو نیستند. قطعا تیم ما خوب می شود و من مطمئن هستم چون پتانسیلش را داریم. در همین دو سه بازی اگر بدشانس نبودیم ما هم صدر جدول بودیم.

غفوری در مورد انگیزه های تیمی استقلال گفت:‌بردن دربی بزرگترین انگیزه برای هر کسی است و اینکه هدف تیم ما این است که در آخر قهرمان شود. بازی دربی می تواند به هر بازیکنی اعتبار بدهد و اسم بازیکن را بزرگ کند که همه فکر کنم به این موضوع واقف هستند.

وی در مورد پیش بینی نتیجه دربی گفت: نمی توانم پیش بینی کنم.

کاپیتان استقلال در مورد قول برد در این بازی گفت: من می توانم از طرف خودم قول بدهم که بهترین عملکرد را داشته باشم. دفاع سخت است که بخواهد گل بزند ولی مطمئن باشید بهترین بازیمان را انجام می دهیم که هوادارانمان به ما افتخار کنند.

غفوری در مورد تقسیم بندی بازی به صورت ۵۰-۵۰ گفت:‌ این مسائل به من ربطی ندارد. مسئولین باید تصمیم گیری می کردند که فکر می کنم نتوانستند شرایط را فراهم کنند. اگر ۹۰ به ۱۰ بود خیلی قشنگ تر می شد هم برای استقلال هم برای پرسپولیس در نیم فصل دوم. بالاخره خیلی کار خوبی می شود مثل همه جای دنیا.

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *