فاکس اسپورت:‌ ذوب آهن پرچم فوتبال ایران را بالا نگه داشته است

جامعه ورزشی آفتاب نو:

فاکس اسپورت از ذوب آهن به عنوان نماینده شایسته فوتبال ایران یاد کرد که توانسته در غیاب پرسپولیس و استقلال پرچم فوتبال ایران را در آسیا بالا نگه دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فاکس اسپورت، در حالی که پرسپولیس نایب قهرمان فصل قبل رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و استقلال ایران از صعود به دور حذفی این رقابت‌ها بازمانده‌اند، این تیم ذوب آهن بود که توانست پرچم فوتبال ایران را بالا نگه دارد و با صعود از دور گروهی این رقابت‌ها به مرحله حذفی راه یابد.

ذوب آهن تیم محله فولادشهر تنها تیمی در این رقابت‌ها است که در مرحله گروهی بی شکست ماند و توانست به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعدی این رقابت‌ها شد. بازیکنانی چون امیر ارسلان مطهری، حمید بوحمدان و محمد نژادمهدی توانستند با درخشش در این رقابت ها برای خود نام و اعتباری کسب کنند. 

ذوب آهن سابقه خوبی در لیگ قهرمانان دارد و توانست در سال ۲۰۱۰ به فینال این دوره از رقابت ها راه یابد و نایب قهرمان شود.

تیم ایرانی باید در این مرحله در دیداری حساس برابر الاتحاد عربستان قرار گیرد، تیمی که هرچند در این فصل از رقابت ها با افت روبرو بوده ولی اگر روز خوبش باشد، تیم ایرانی دیدار سختی خواهد داشت.

دیدار رفت دو تیم ذوب‌آهن و الاتحاد عربستان دوشنبه برگزار می شود.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین در گزارشی ستاره های این مرحله را معرفی کرد که نام امیرارسلان مطهری نیز در آن دیده می شود.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *