گل‌محمدی‌: مصلح را نمی‌خواهم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

آفتاب نو/ ناصر قراگزلو؛ یحیی گل‌محمدی مربی تیم پدیده شهر خودرو که با وجود تمایل باشگاه پرسپولیس برای عقد قرارداد، در شهر خودرو و مشهد ماند برای حضور موفق تیمش در لیگ نوزدهم با چالش‌های زیادی مواجه شده است. حرف‌های یحیی با آفتاب نو را می‌خوانید.
* چرا دائم بین تهران و مشهد در سفر هستید و تمرینات و بازی‌های تدارکاتی‌تان را بیشتر در تهران برگزار می‌کنید؟
ابتدا باید بگویم با توجه به تغییرات و جذب نیروی جدید، شرایط کمی برای ما سخت‌تر شده، اما با تمرینات فشرده درصددیم مشکلات را هر چه سریع‌تر برطرف کنیم. از همین رو تمرینات زیاد و برنامه و بازی‌های تدارکاتی را هم در نظر گرفته‌ایم و پیرو این برنامه با پیکان و بادران بازی خواهیم کرد. در رابطه با حضورمان در تهران هم باید بگویم ما مشکلات زیادی بابت زمین چمن خوب در شهر مشهد داریم، در واقع زمین خوب نداریم و وقتی می‌بینیم قادر به آماده‌سازی تیم‌مان در مشهد نیستیم، مجبوریم به تهران بیاییم. ما برنامه‌ریزی کرده بودیم که بازی‌های تدارکاتی خوبی را در ورزشگاه ثامن داشته باشیم و قول این ورزشگاه را به ما داده بودند، اما در دو، سه هفته اخیر هیچ همکاری‌ای با ما نشد تا ما هم مجبور شویم به تهران بیاییم.
* مسئولان مشهدی بعد از کسب سهمیه قول‌های زیادی به شما داده بودند هیچ‌کدام از آن‌ها محقق نشد؟
این مسئله واقعاً جای بحث و تأمل زیاد دارد که چرا مسئولان شهر مشهد با ما همکاری نمی‌کنند و به وعده‌ها و قول‌هایی که به ما دادند عمل نمی‌کنند؟ باور کنید ما شهر خودرو مشهد هستیم نه شهر خودرو تهران! همه مسئولان شهر مشهد باید به ما کمک کنند، چون پای فوتبال و تیم شهر خودرو در میان است، تیمی که فصل قبل بهترین نمایش‌ها را ارائه داد و با بازی‌هایش مردم مشهد و علاقه‌مند به فوتبال را راضی و خوشحال کرد. رفتاری که با ما می‌شود زیبنده تیم و شهر مشهد و هواداران تیم ما نیست. تیم ما با شایستگی سهمیه آسیا را کسب کرده، اما مشکلات‌مان زیاد است و مسئولان شهر هیچ مشکلی از مشکلات‌مان را حل نمی‌کنند.
* دیر برگزار شدن لیگ به ضرر تیم‌تان نیست؟
من معتقدم اگر لطمه‌ای باشد برای همه تیم‌هاست و این موضوع فقط به یک یا چند تیم خاص بازنمی‌گردد، از سوی دیگر من به فدراسیون حق می‌دهم نسبت به امنیت ورزشگاه‌ها، ایمن‌سازی، بلیت‌فروشی و سایر مسائل حساس باشد تا جو خوب و سالمی داشته باشیم.
* تیم‌تان کامل شده یا باز هم بازیکن جدیدی اضافه خواهد شد؟
به احتمال فراوان دو بازیکن در پست‌های دفاع چپ و هافبک دفاعی میانی به تیم‌مان اضافه خواهیم کرد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *