نکونام:به بازیکنانم ایمان دارم/از هیچ تیمی هراس نداریم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سرمربی فولاد خوزستان گفت: هر چند قرعه فولاد در شروع لیگ برتر سخت است ولی بارها گفته‌ام و حالا هم می‌گویم به بازیکنانم ایمان دارم

به گزارش آفتاب نو، و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان؛ سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر قرعه سختی نصیب تیمش شده است. فولاد لیگ برتر را با دربی خوزستان مقابل صنعت نفت آغاز می‌کند. در هفته دوم در آزادی میهمان استقلال خواهد بود. در هفته سوم نیز در ورزشگاه فولادآره‌نا میزبان سپاهان است. در هفته چهارم نیز شاگردان نکونام به مصاف پدیده خواهند رفت. پیکان هم حریف فولاد در هفته پنجم است.

جواد نکونام بعد از این قرعه سخت فولاد خوزستان، مثل همیشه امیدوارانه حرف می‌زند. او در این باره به سایت رسمی باشگاه می‌گوید: «هر چند قرعه فولاد در شروع لیگ برتر سخت است ولی بارها گفته‌ام و حالا هم می‌گویم به بازیکنانم ایمان دارم. از سویی همراهی هواداران خوزستانی برای ما بسیار مهم است. مطمئن هستم با حمایت و همراهی آنها می‌توانیم با رقبا و قرعه سخت‌مان بجنگیم و نتایج خوبی به دست بیاوریم.

سرمربی فولاد با تاکید دوباره روی از خودگذشتگی مجموعه فولاد توضیح می‌دهد: «یک بار گفتم، بازهم می‌گویم امسال فولاد نیاز به از خودگذشتگی دارد. در مجموعه فولاد همه باید از خودگذشتگی کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی به دست بیاوریم. خداراشکر بازیکنان هم کم کم این موضوع را متوجه شده‌اند و دیگر اجازه نخواهند داد حاشیه‌ای برای تیم به وجود بیاید.»

نکونام در ادامه گفت: تیمم از رقابت با تیمی هراس ندارد.قرعه از نظر ما شانس است. سال گذشته هم در نساجی قرعه سختی به ما خورد ولی با سخت کوشی توانستیم نتایج خوبی به دست بیاوریم. امسال هم هراسی از نام تیم‌ها نخواهیم داشت. من در تیمم جنگجو می‌خواهم. بازیکنان این موضوع را متوجه شده‌اند. همه یک هدف مشترک داریم و آن موفقیت فولاد و خوشحالی هواداران است.»

سرمربی فولاد در پایان تاکید کرد: از بازی هفته اول مقابل صنعت نفت هواداران را به ورزشگاه دعوت می کنیم. امیدوارم بتوانیم از همان هفته اول کارمان را با قدرت در لیگ برتر شروع کنیم.

۴۴۱۶

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 + = 12

عضو کانال ایتا شوید