مهم ترین معاوضه تابستان ۲۰۱۹ رقم خورد؛ کانسلو در منچسترسیتی، دنیلو در یوونتوس

جامعه ورزشی آفتاب نو:

برخلاف پیش بینی ها، بزرگترین معاوضه تابستان ۲۰۱۹ میان قهرمانان ایتالیا و انگلستان رقم خورد.

به گزارش وبسایت نود، با اعلام رسمی هر دو باشگاه یوونتوس و منچسترسیتی معاوضه مدافعان راست خود را تایید کردند؛ به این ترتیب دنیلو مدافع ۲۸ ساله و برزیلی منچسترسیتی راهی یوونتوس شده و در سمت مقابل، ژائو کانسلوی ۲۵ ساله به منچسترسیتی می‌پیوندد.

منچسترسیتی برای به خدمت گرفتن کانسلو علاوه بر واگذار کردن دنیلو، ۲۶ میلیون پوند نیز به یوونتوس پرداخت کرده است. این به آن معناست که ارزش دنیلو در این انتقال ۳۴ میلیون پوند و ارزش کانسلو، ۶۰ میلیون پوند برآورد شده است.

در اطلاعیه رسمی باشگاه منچسترسیتی آمده که قرارداد کانسلو با منچسترسیتی تا سال ۲۰۲۵ معتبر است و این مدافع پرتغال، بعد از آنجلینو و رودری به سومین خرید تیم پپ گواردیولا در تابستان ۲۰۱۹ تبدیل شده است. یوونتوس نیز قرارداد دنیلو را تا سال ۲۰۲۴ معتبر دانسته است.

کانسلو که توانایی بازی در پست های تهاجمی تر و سمت چپ خط دفاعی را هم دارد، در سال ۲۰۱۸ و بعد از گذراندن یک فصل به صورت قرضی در اینتر میلان، با انتقالی دائمی به ارزش ۳۵ میلیون پوند از والنسیا به یوونتوس پیوسته بود. دنیلو نیز در سال ۲۰۱۷ در انتقالی ۲۶.۵ میلیون پوندی از رئال مادرید به منچسترسیتی ملحق شده و در هر دو قهرمانی لیگ برتری این تیم حضور داشت. هرچند این حضور چندان هم پررنگ نبود. او در این دو فصل مجموعا در ۶۰ مسابقه برای سیتیزن ها به میدان رفت و تنها در ۲۲ مسابقه لیگ برتری از ابتدا بازی کرد.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + 4 =

عضو کانال ایتا شوید