مرتضایی: بازیکنانم برای شکست آذرخش هم‌قسم شده‌اند

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد گفت: بازی با تیم آذرخش، رقابتی سخت‌تر و حساس‌تر از شش هفته گذشته است.

مجید مرتضایی در گفت‌وگو با آفتاب نو،در خصوص رقابت آتی تیمش مقابل آذرخش بندرعباس در هفته هفتم لیگ برتر فوتسال کشور اظهار کرد: با برد این تیم می‌توانیم تا حدودی جایگاه خود را ارتقا داده و در نیمه بالایی جدول قرار ‌گیریم. با قرار گرفتن در رتبه‌های بهتر جدول، تیم آرامش بیشتری می‌گیرد و با برنامه‌ای دقیق‌تر و بهتر، می‌توانیم در جمع چهار تیم برتر قرار بگیریم.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم آذرخش بازیکنان توانمندی هستند. حریف بندرعباسی، ساختار تیمی و مربی بسیار خوبی دارد. بازی کردن با این تیم برای ما یک چالش است. سعی می‌کنیم حریف را شکست دهیم، هرچند دو سه بازیکنم در بازی سنگین و پرفشار قبلی مقابل حفاری اهواز مصدوم شدند. این موضوع کار را برای فرش‌آرا سخت می‌کند. امیدواریم این بازیکنان را به بازی فردا برسانیم.

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا در خصوص وجود بازیکنان جوان و با تجربه در تیمش عنوان کرد: وجود و جذب چنین بازیکنانی در تیم با هدف استفاده از تجربه و کنترل بازی در شرایط سخت و اداره تیم انجام شده است. رحمان سارانی فصل قبل مصدوم بود و امسال به تیم اضافه شد. حداقل سه بازیکن دیگر داریم که لایق پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند و می‌توانند در تیم ملی حضور داشته باشند. مسعود محمدی با زدن سه گل در بازی‌های اخیر نشان داد که چقدر یک گلر در روند هجومی تیمش می‌تواند موثر باشد. او حتی بیشتر از بسیاری از بازیکنان تیم گل زده، تمام بازیکنان، تیمی یک‌دست و متحد را ساختند و همه باور دارند که فرش‌آرا تیمی متفاوت در لیگ امسال است.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + = 8

عضو کانال ایتا شوید