زیدان: هر روز بهتر می‌شویم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، در دیداری که ادن ازار اولین گلش را برای رئال مادرید به ثمر رساند، این تیم میزبان اتریشی خود سالزبورگ را در دیداری دوستانه با نتیجه یک بر صفر شکست داد.
زین‌الدین زیدان سرمربی کهکشانی‌ها در نشست خبری پس از این مسابقه از وضعیت تیمش ابراز خرسندی کرد و آن را به مراتب بهتر از روز‌های آغازین اردوی پیش فصل این تیم دانست.
زیدان پس از بازی به شبکه تلویزیونی رئال مادرید گفت: چیزی که ما امسال می‌خواهیم رقابت کردن است. نمی‌خواهیم از این هدف منحرف شویم. اگر رقابت کنیم آن وقت اتفاقات خوبی برای‌مان رخ خواهد داد. فقط یک بازی دیگر تا شروع فصل داریم و هر روز داریم بهتر می‌شویم و بازی امروزمان هم این موضوع را تأیید کرد.
کاسمیرو و ادر میلیائو بعد از مصدومیت‌هایی که داشتند به ترکیب رئال مادرید برگشتند و زیدان هم از این بابت ابراز رضایت کرد. او عنوان کرد: چیزی که زیدان در نهایت می‌خواهد، این است که همه بازیکنانش آماده بازی باشند و بعضی از بازیکنان ما هم نیاز داشتند که در این بازی حضور داشته باشند. من تلاش آن‌ها را تحسین می‌کنم. بازی کردن در چنین شرایطی مقابل یک رقیب سرسخت کار آسانی نیست، اما ما با جدیت و انسجام فراوان بازی کردیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 + 5 =

عضو کانال ایتا شوید