۵ فرنگی کار ایران رقبای خود را شناختند

جامعه ورزشی آفتاب نو:


مراسم قرعه کشی مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان، بعد از ظهر امروز برگزار شد.

به گزارش آفتاب نو،رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان از ظهر فردا (جمعه) و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر صوفیه بلغارستان آغاز می شود.

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن ۴۸ کیلوگرم امیررضا ده بزرگی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف اولگ خلیل اف از اوکراین می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی گیران بلاروس و روسیه سرشاخ می شود. در این وزن ۱۸ نفر حضور دارند. 

در وزن ۵۵ کیلوگرم سجاد عباس پور در دور نخست با قرعه استراحت روبروست و در دور دوم با سوران آقاجانیان از ارمنستان کشتی می گیرد وی در صورت گذر از این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی گیران روسیه و عربستان می رود. در این وزن ۲۴ کشتی گیر شرکت کرده اند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم حجت رضایی در دور اول با الکساندر سولووی از مولداوی مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان نمایندگان بلغارستان و سوئد می رود. در این وزن ۲۷ نفر حضور دارند.

در وزن ۸۰ کیلوگرم کامران ارقش در دور نخست به مصاف یوسوف قولباشی از ترکیه می رود و در صورت شکست این کشتی گیر در دور دوم با برنده کشتی گیران لهستان و ژاپن روبرو می شود. در این وزن ۲۸ نفر شرکت کرده اند.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم شاهرخ میکائیلی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با گریگوریوس کونتوونیسیوس از یونان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی گیران ژاپن و ایتالیا می رود. در این وزن ۱۸ نفر حضور دارند.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *