رسن: هواداران دلیل ماندنم بودند

جامعه ورزشی آفتاب نو:

آفتاب نو/ امید یوسفیان؛ بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس بعد از مدت‌ها کش و قوس قراردادش را با سرخپوشان تمدید کرد. بشار که به دلیل مصدومیت کتفش نتوانسته بود تا به حال در تمرینات پرسپولیس شرکت کند، دیروز برای اولین بار در تمرین حاضر و خود را به کادر فنی جدید معرفی کرد. به همین بهانه گفت‌وگویی با این هافبک عراقی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.
* بشار چرا روند تمدید قراردادت آنقدر طول کشید؟
خب این مسائل در فوتبال طبیعی است و پیش می‌آید به هر حال یکسری مشکلات وجود داشت که باید از طرف باشگاه حل می‌شد. خوشحالم شرایط طوری رقم خورد که در پرسپولیس ماندم.
* چند پیشنهاد داخلی و خارجی هم داشتی چه شد در نهایت در پرسپولیس ماندی؟
بله، چند تیم با من و مدیر برنامه‌هایم تماس گرفتند. واقعیت این است در پرسپولیس راحتم. خاطرات بسیار خوبی در این تیم و با هوادارانش دارم. دو سال با پرسپولیس قهرمان شدم و به فینال آسیا رسیدیم. همه این عوامل باعث شد تصمیم بگیرم در پرسپولیس بمانم. در واقع این تیم مثل خانه‌ام است و همه بازیکنان تیم مانند خانواده‌ام هستند.
* وضعیت مصدومیتت چطور است؟ از چه زمانی می‌توانی بازی کنی؟
خدا را شکر خیلی بهترم بعد از عمل جراحی ریکاوری خوبی داشتم و تمرینات اختصاصی مناسبی در کمپ اسپایر قطر انجام دادم. از دیروز هم به تمرینات تیم اضافه شدم و رفته‌رفته به شرایط بازی نزدیک می‌شوم.
* در مورد جدایی بازیکنانی مثل شایان مصلح، رفیعی و شریفی چه نظری داری؟
همه این بازیکنان برای پرسپولیس زحمت کشیدند و بازیکنان باکیفیتی هستند. برای آن‌ها در ادامه راه آرزوی سلامتی و موفقیت می‌کنم.
* در مورد حضور کالدرون در پرسپولیس چه نظری داری؟
باید بگویم برانکو و کادر فنی قبلی تلاش زیادی برای موفقیت پرسپولیس کردند که نتایج ما در این سال‌ها این موضوع را به خوبی نشان می‌دهد. من چیز‌های زیادی از برانکو یاد گرفتم و از زحماتش تشکر می‌کنم. من رزومه کالدرون را مطالعه کردم و فهمیدم مربی بزرگی است. مطمئنم در کنار هم می‌توانیم به موفقیت برسیم.
* پرسپولیس می‌تواند برای چهارمین فصل متوالی قهرمان شود؟
ما بهترین تیم ایران در سال‌های اخیر بودیم. کادر فنی خوب و بازیکنان باکیفیتی داریم و چیزی جز قهرمانی ما را راضی نمی‌کند. قطعاً پرسپولیس در کنار چند تیم دیگر از مدعیان اصلی قهرمانی خواهد بود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *