تثبیت صدرنشینی بهمن عسگری در رنکینگ المپیکی کاراته/ صعود گنج زاده به رده دوم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

در جدیدترین رنکینگ المپیکی برترین‌های کاراته جهان، بهمن عسگری در صدر وزن ۷۵- کیلوگرم جای دارد و سجاد گنج زاده نیز در وزن ۷۵+ کیلوگرم دوم است.

به گزارش آفتاب نو،در جدیدترین رنکینگ المپیکی برترین‌های کاراته جهان، بهمن عسگری با مدال طلای خود در آسیا جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی وزن ۷۵- کیلوگرم تثبیت کرد. عسگری در رنکینگ قبلی با ۴۵۳۷ امتیاز در صدر قرار داشت و با کسب مدال طلای آسیا ۵۰۴۷ امتیازی شد و همچنان با اختلاف نزدیک به ۳۵۰ امتیازی نسبت به کاراته‌کای ژاپن در صدر قرار دارد. در این وزن علی‌اصغر آسیابری با ۱۳۲۷ امتیاز در رده شانزدهم قرار دارد.

در وزن ۷۵+ کیلوگرم سجاد گنج‌زاده پس از کسب مدال برنز آسیا با ۵۴۵۲ امتیاز و پایین‌تر از آکتاس ترکیه‌ای در رده دوم رنکینگ المپیکی این وزن قرار دارد. ذبیح‌الله پورشیب نیز با طلای آسیا ۴۴۲۵ امتیازی شد و به رده پنجم صعود کرد. صالح اباذری نیز با ۲۴۹۷ امتیاز در رده دهم قرار دارد.

در وزن ۶۷- کیلوگرم نیز که ما کار دشواری برای کسب سهمیه از طریق سیستم رنکینگ داریم، هامون درفشی‌پور در رده نوزدهم قرار دارد. مجید حسن‌نیا در جایگاه ۲۱، سیدعلی کریمی در رده ۶۶، امیر مهدی زاده در رتبه ۷۳ و امیر رضا میرزایی در رده ۹۱ قرار دارند.

در بخش بانوان و در وزن ۵۵- کیلوگرم طراوات خاکسار که مدال طلای قهرمانی آسیا را از آن خود کرد با ۳۲۰۲ امتیاز از دهم به رده هفتم صعود کرد. سارا بهمنیار در رده ۱۴ و فاطمه چالاکی نیز در جایگاه ۸۶ قرار دارند.

در وزن ۶۱- کیلوگرم رزیتا علیپور با ۲۵۷۲ امتیاز و ۶ پله صعود به رده هفتم رسید. شیما آل سعدی نیز در رده ۴۸ قرار دارد. 

حمیده عباسعلی با مدال طلای آسیا در رنکینگ المپیکی وزن مثبت ۶۱ کیلوگرم با ۳۱۷۲ امتیاز در رده هفتم قرار دارد.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *