استیناف محرومیت پرسپولیس را نمی‌بخشد؛ افتتاحیه سوت و کور!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

استیناف محرومیت پرسپولیس را نمی‌بخشدبه گزارش آفتاب نو، باشگاه پرسپولیس به رأی محرومیت تماشاگرانش از سوی کمیته انضباطی اعتراض کرده است و پرونده هم‌اکنون در کمیته استیناف در جریان است. در صورتی که کمیته استیناف رأی صادره را نقض کند یا به حالت تعلیق درآورد بازی پرسپولیس با پارس جنوبی با حضور تماشاگر برگزار می‌شود. در غیر این صورت بازی بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

احتمال نقض رأی از سوی کمیته استیناف بسیار کم است به این دلیل که کمیته استیناف پیش‌تر هم درخواست تیم پرسپولیس برای نقض رأی کمیته انضباطی را رد کرده بود. با اینکه پرسپولیس باید در هفته بیست‌وچهارم بازی می‌کرد و قرار بود تماشاگران تیم پرسپولیس به یاد و خاطره مرحوم هادی نوروزی مراسم خاصی را روی سکو‌های آزادی برگزار کنند. از سویی کمیته انضباطی همواره زمانی رأی به محرومیت تماشاگران تیم‌ها می‌دهد که پیش از صدور رأی همه گونه تذکر به باشگاه‌ها می‌دهد و بار‌ها نیز تصمیم به جریمه نقدی می‌گیرد. علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف پیش‌تر گفته بود کمیته انضباطی با تخلفات تماشاگران مهربانانه برخورد می‌کند.

از سویی اگر کمیته استیناف تماشاگران تیم پرسپولیس را ببخشد باید تماشاگران تیم سپاهان را ببخشد که این سبب اعتراض تیم‌هایی که با این دو تیم بازی دارند هم می‌شود. به واقع این‌طور می‌توان گفت که شرایط برای بخشش تماشاگران تیم پرسپولیس مهیا نیست و به احتمال قوی بازی پرسپولیس- پارس در هفته آغازین لیگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. تیم پرسپولیس در هفته ابتدایی لیگ همچنین علیرضا بیرانوند را در اختیار ندارد و باید رادو را به میدان بفرستد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + 3 =

عضو کانال ایتا شوید